Ana sayfa Dizi Haberleri Bir Peri Masalı isimli yeni Fox TV dizisi, aslında bir diziden daha fazlası olabilir!

Bir Peri Masalı isimli yeni Fox TV dizisi, aslında bir diziden daha fazlası olabilir!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com/ Detay – Gençlerin isyan sözleri, Alina Boz’un yeni dizisi Bir Peri Masalı’nda yankılanıyor! 30 Eylül Çarşamba akşamı izleyicilerle buluşacak olan Bir Peri Masalı isimli yeni dizinin hikayesi ve sunum şekline bakıldığı zaman günümüz dünyasından büyük izler taşıyor. Ekran başında birçok televizyon dizisi zenginlerin hayatını anlatırken, evde bu dizileri izleyip de duygusal anlar yaşayan milyonlarca dar gelirli insan var.

Türkiye’nin çok küçük bir kesiminin hayatına özendirme durumu ne yazık ki, dizilerle kendini ekranda göstermeye devam ediyor. Bu dizilerden birisi de Çarşamba günü başlayacak olan Bir Peri Masalı olacak. Alina Boz ile Tarık Emir Tekin’in başrollerinde yer alacağı yeni dizi, birçok gencin isyanını da ekrana taşıyacak.

Kolay bir hayat yaşamak isteyen, lüks içinde hiçbir sorumluluk duygusu olmadan, belki de hiçbir iş yapmadan bir şekilde zengin olma hayali kuran ne kadar çok insan var. Bazı gençler ise hayallerine kavuşmak için ne kadar eğitime yönelse, ne kadar çalışsa ve ne kadar fedakarlık sergilese de buna ulaşamııyor.

İşte Bir Peri Masalı dizisi bir diziden daha fazlası olduğunu kafası karışmış bir gençliğin ruh halini ekran başına taşıyarak ortaya koyacak. Zeynep isimli karakteri canlandıran Alina Boz, bir şekilde parayı bulup zenginler gibi yaşamak isteyen milyonlarca gencin de hayalini süsleyecek.

Tabii ki bu bir masal, gerçek hayatta böyle masallara pek yer yok ama hayal dünyasında bu masalı yaşayan milyonlarca genç olduğu gerçeği ne yazık ki değişmiyor.

Bir Peri Masalı isimli yeni Fox TV dizisi, aslında bir diziden daha fazlası olabilir! 7

Dizinin hikayesinde Zeynep’in karşısına bir gün ansızın bir çanta dolusu para çıkınca, bulduğu bu parayla kendisini baştan aşağı yeniden yaratacak ve yeni kişiliğiyle cemiyetin içine karışacak. Tabii ki hiçbir masal bu kadar sorunsuz olmaz ve yeni hayatı Zeynep’in başına birçok şey getirecek.

Dizinin fragmanında şu ifadeler yer alıyor: “İnsanların bir ruja verdiği para ile 1 ay geçinmek için debelenmek adil geliyor mu sana? Süt bile lüks benim için. Aldığım her şeyi hesap kitap yaparak almak zorundayım. Cigerci kedisi gibi yandan yana bakarak olur mu? Ben bu hayata sadece nefes almaya gelmedim. Ben de hakkıyla yaşamak istiyorum.”

Bu sözlerin benzerini söyleyen o kadar çok kişi var ki… İşte gençlerin hayalini süsleyen Bir Peri Masalı dizisi de ekran başında yine zenginlik gösterisini izleyicilerle buluşturacak.