Ana sayfa Dizi Fragmanları Bir Sevdadır dizisi 13. bölümü ile final yapıyor, işte aşk ilanı ve işte büyük yüzleşme!

Bir Sevdadır dizisi 13. bölümü ile final yapıyor, işte aşk ilanı ve işte büyük yüzleşme!

tarafından ker_def

Bir Sevdadır heyecan dolu final bölümüyle ekrana geliyor… Bir Sevdadır’da büyük yüzleşme yaşanacak. Tufan, Menevşe’ye aşkını ilan ediyor…

Etkileyici hikayesi ve muhteşem oyuncu kadrosuyla TRT 1 ekranlarında izleyiciyle buluşan Bir Sevdadır dizisi, 8 Mayıs Çarşamba günü yayınlanacak on üçüncü bölümüyle ekranlara veda edecek. Feyyaz Şerifoğlu ile Sude Zülal Güler ikilisinin başrolünde yer aldığı dizi yine reytinglere yenilen projeler arasına katıldı.

Bir Sevdadır’ın final bölümünde neler olacak? İşte dizinin final bölümünde yaşanacaklarla ilgili detaylar:

Ünal, Yeşil’in kapısına dayandıktan sonra Yasin bu olaya kesin bir çözüm getirme kararı alır. Hasret’in konakta olduğunu duyan Yasin, Ünal ve Tufan’ın da konağa gelmesini sağlar ve büyük yüzleşme yaşanır. Yeşil ise artık tek çözümün buralardan gitmek olduğuna emindir.

Ayça da laboratuvarda yaşadığı soruşturmadan bir an önce kaçmak istemektedir. İşini şansa bırakmayan Gülender ise çocukların velayetini çıkartıp bu kaçışa engel olur. Yeşil artık Ayça için Yasin’den yardım istemek zorundadır.

Yasin ise bu yardım teklifini cevapsız bırakır. Tufan ve Yasin arasında bir yüzleşme yaşanır, Tufan gözünü karartmıştır. Tufan, Menevşe’ye aşkını ilan etmesinin ardından evlenme teklifi yapmak üzere kolları sıvar.

Yasin ve Yeşil karşı karşıya geldiğinde, Yasin şikayetini geri çekme şartını açıklar, Yeşil’in eve dönmesini istemektedir. Ünal ise yeni planı için kolları sıvamıştır. Artık silahını daha gizli tutacak, Yeşil’i ele geçirmek için annesi Selime’yi kullanacaktır.

Yeşil bu tuzağın içine düşünce işler kırılma noktasına gelir. Tüm gerçekler ortaya çıktığında neler olacaktır?

“Bir Sevdadır” final bölümüyle 8 Mayıs Çarşamba saat 20.00’de TRT 1’de…