Ana sayfa Dizi Analiz Bir Sevdadır dizisinin 3. bölüm analizi; Tufan’ın çocukları kaçırması olay oldu!

Bir Sevdadır dizisinin 3. bölüm analizi; Tufan’ın çocukları kaçırması olay oldu!

tarafından ker_def

Etkileyici hikayesi ve başarılı oyuncu kadrosuyla TRT 1 ekranlarında geçtiğimiz haftalarda izleyiciyle buluşan Bir Sevdadır’da Tufan’ın Yeşil’in çocuklarını kaçırması bölüme damga vurdu.

Dizi, #BirSevdadır etiketiyle sosyal medyada çok konuşuldu. ‘Bir Sevdadır’ın 3. bölümünde neler oldu? İşte tüm detaylar:

Cenap Ağa ve Ünal, Bıçakçı Konağı’na gelip Yeşil’i onlara vermelerini istedi. İshak Ali’yle tartışan Cenap Ağa, umduğunu bulamadı. O sırada Tufan’la yüzleşen Yasin, hiçbir şeyden korkmadığını dile getirerek istediklerine ulaşamayacaklarını söyledi.

Yasin’le konuşmasından sonra Yasin’in kariyerini bitirmek ve onu medyaya karşı zor durumda bırakmak için kolları sıvayan Tufan, bir oyun kurdu. Tufan’ın planıyla bir kaza geçiren Yasin’in doping testi pozitif çıktı. Çıkan test sonucuna göre sahalardan uzak kalan Yasin’in kariyeri tehlikeye girdi.

Tufan’ın diğer hamlesi ise Cenap Ağa’nın gözüne girmek için Menevşe ve Yeşil’in çocuklarını kaçırmak oldu.

Yönetmenliğini Günay Günaydın’ın yaptığı, başrollerini Feyyaz Şerifoğlu ve Sude Zülal Güler’in üstlendiği dizinin kadrosunda ayrıca Ekin Mert Daymaz, Sinan Tuzcu, Sinem Uslu ve Doğukan Polat gibi başarılı isimler yer alıyor.