Ana sayfa Dizi Fragmanları Bir Zamanlar Çukurova dizisi nefes kesen bir finalle veda ediyor!

Bir Zamanlar Çukurova dizisi nefes kesen bir finalle veda ediyor!

tarafından ker_def

Yapımını TIMS&B Productions’ın, yapımcılığını ise Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın gerçekleştirdiği ‘Bir Zamanlar Çukurova’, dört sezondur zirvede devam eden ekran yolculuğunu 16 Haziran Perşembe akşamı ekrana gelecek 141’inci bölümüyle noktalıyor.

Unutulmaz karakterleri, her sezonda izleyiciyi ekran başına kilitlemeyi başaran hikayesi, ele aldığı dönemi yansıtmadaki başarısı ve görkemli prodüksiyonu ile atv ekranında yayınlandığı dört sezon boyunca adını Türk televizyon tarihine altın harflerle yazdıran ‘Bir Zamanlar Çukurova’, muhteşem bir finalle ekrana veda edecek.

Bir Zamanlar Çukurova dizisi nefes kesen bir finalle veda ediyor! 8

141 bölüm boyunca standardını hiç düşürmeden yoluna devam eden ‘Bir Zamanlar Çukurova,’ terzi yamağı Züleyha’nın (Hilal Altınbilek) Çukurova’ya gelişiyle başlayan unutulmaz öyküsü boyunca birbirinden unutulmaz karakterlere ev sahipliği yaptı. Aşkın sınırsız, kavganın ölümüne, umudun inadına yaşandığı topraklarda hüzün, sevinç, öfke bir arada yaşandı.

Bir Zamanlar Çukurova dizisi nefes kesen bir finalle veda ediyor! 9

‘Bir Zamanlar Çukurova’nın final bölümünde, Abdülkadir ve Betül sınırı geçmeyi başarırken kontrole takılan Vahap kaçmak zorunda kalır. Hakan’ın katilinin Halep’te olduğunu öğrenen Züleyha, Fikret’in de desteği ile Abdülkadir ve Betül’ü yakalayıp adalete teslim eder. Betül, Hakan Gümüşoğlu’nun katili olarak müebbet hapis cezasına çarptırılır.

Çukurova’ya adalet getirmenin gururunu yaşayan Züleyha, Fikret ve Zeynep’in düğünü için tüm imkanlarını seferber ederken, ağabeyi Abdülkadir’in intikamını almak isteyen Vahap’ın üzerine bağlı bombalarla konağı basar!

‘Bir Zamanlar Çukurova’ 141’inci ve son bölümüyle perşembe 20.00’de atv’de.