Ana sayfa Dizi Haberleri Bir Zamanlar Çukurova’da gerçek ortaya çıktı, kıyamet kopacak!

Bir Zamanlar Çukurova’da gerçek ortaya çıktı, kıyamet kopacak!

tarafından ker_def

Yapımını TIMS&B Productions’ın, yapımcılığını ise Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın gerçekleştirdiği ‘Bir Zamanlar Çukurova’ üçüncü sezonuyla yeniden perşembe gecelerinin vazgeçilmezi olmaya devam ediyor! Dizinin 66. yeni bölümünden yeni görüntüler yayınlandı. Demir, Müjgan gerçeğini öğrendi… Züleyha’yı vuran silahı ateşleyen kişi Müjgan. Demir, elindeki resmi belge ile Yılmaz’ın kapısını çalıyor ve eşini hapisten nasıl kurtaracağını düşünmesini söylüyor.

Tüm Adana Hünkar ve Demir’in düğündeki hesaplaşmalarını konuşurken Behice, Züleyha’nın delirdiğini de dedikodu zincirine ekler. Ancak Gülten bu konuşmaları duyar ve Züleyha’ya anlatır. Züleyha Gülten’e kendisini vuranın Müjgan olduğunu kimseye anlatmamasını tembihlerken onları dinleyen birinden habersizdirler.

Bir Zamanlar Çukurova, özel olarak inşa edilen 7 odalı konağı, birbirinden görkemli evleri, 1970’li yılların en gözde otomobilleri, uçsuz bucaksız çiftliği ve göz kamaştıran dönemin en şık kıyafetleri ile hikayesi kadar prodüksiyonu ile de seyirciden tam not alıyor.

Demir, Dr. Sabahattin’in düğününde Sevda’yı “babasının gerçek eşi ve kendisinin ikinci annesi” olarak takdim ederken, Hünkar da içeri girince, Çukurova’da yine günlerce konuşulacak olaylar başlar. Bu açıklamalara karşı Hünkar’ın da söyleyecekleri vardır!

Düğünün ardından Çukurova’dan ayrılacak olan Sabahattin ve Jülide’nin karşılaşacağı tek olay da maalesef bu “Yaman Hesaplaşması” olmayacaktır! Adana cemiyet hayatının bu sevilen iki ismi en mutlu günlerinden yine “Çukurova”nun gündemini belirleyen “Yamanlar”ın hesaplaşmaları damga vuracaktır.

Her evde olduğu gibi, Fekeli konağında da gündemin birinci maddesi Demir ve Hünkar savaşı olsa da, Fekeli’nin konuğu gündemi unutturacaktır. Özellikle “Sevda” konusu ile yakından ilgilenen Behice bile, eve gelen öz yeğen Fikret Fekeli ile şaşkına dönecektir. Fekeli, Ankaralı zannederken peşine düştügü gencin yeğeni olduğunu öğrenince, onu alıp eve getirmiştir! Ve Behice’nin miras hesapları bozuluyordur.

Şehir dedikodularla kaynarken, Züleyha’nın sırrı açığa çıkmak üzereyken, Yaman Holding’te de görenleri şaşkına çevirecek şeyler yaşanır! Hünkar Yaman, holdinge yanında Yılmaz ve Fikret ile giriş yapar! Demir’i çıldırtan gelişmeler ard arda gelirken, Şermin Demir’i ziyarete gelir! Bu arada şehrin başka bir köşesinde Ankaralılar, Fekeli’i için bir ferman çıkarmak üzeredir! Tüm olan bitenin üzerine Demir de, Fekeli konağına şok edici bir ziyarette bulunacaktır!

Bir Zamanlar Çukurova 3. sezonuyla yine her perşembe 20:00’de ATV’de.