SON DAKİKA
2 Temmuz 2022 11:45

SON HABERLER

Birce Akalay ve Miray Daner’ın sözleri kadar tavırları da çok şey anlattı!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Kuş Uçuşu dizisinde birlikte rol alan ve çok da başarılı performanslar ortaya koyan Birce Akalay ile Miray Daner ikilisi, izleyicilerden gelen soruları Onedio’nun youtube kanalında yanıtladı… İki başarılı oyuncu da Kuş Uçuşu dizisinin yayınlanması ile birlikte sosyal medyada gündem oldu ve uzun süredir de konuşuluyor.

Hayranları da iki ünlü isme birbirinden değişik sorular yöneltti. Programı izleyenler Birce Akalay’ın Miray Daner’e olan ince tavrını ve genç oyuncunun da Birce Akalay’a hayran bakışları dikkatlerden kaçmadı.

Programı izleyenlerin yaptıkları yorumlar dikkat çekici. Özellikle Birce Akalay hayranlığının zirve yaptığı bir dönemdeyiz ve Lale karakteriyle de Kuş Uçuşu dizisinde çok başarılı bir performans ortaya koydu. Oyuncunun hayranları, hem çok samimi buluyor hem de bulunduğu noktayı kaldırabilen bir kişiliğinin olduğunu düşünüyor.

Bir hayranı Birce Akalay için şu yorumu yaptı: “Birce Akalay’ı çok seviyorum. Genel bakıldığında samimiyeti denir ama ben konuşma tarzına, duruşuna, karakterini daha çok sevip, örnek aldım. Tavsiyelerini dinlediğim ve dinleyeceğim birisi.”

Birçok hayranı da Birce Akalay’ı kendisine örnek aldığını belirtiyor ve onun zarafeti kadar, kişilik özelliklerinin de hayranlık uyandırıcı olduğunu düşünüyor.

Miray Daner’in de hayranları genç oyuncu adına Birce Akalay ile birlikte projede yer almalarının çok olumlu olduğunu düşünüyor. Bir izleyici şu yorumda bulundu. “Birce ile Miray’ın uyumları ve partnerlikleri çok iyi olmuş. Umarım sizi daha çok projede görürüz.”

Kuş Uçuşu dizisini izleyen ve Miray Daner ile Birce Akalay’ın büyüsüne kapılanlar programda birbirleri ile çok iyi iletişim halinde olduklarını da fark etti.

İzleyiciler ikilinin ileride de başka projelerde yine bir arada olması yönünde bir istekte de bulunuyor.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler