SON DAKİKA
21 Temmuz 2019 11:20

SON HABERLER

Birce Akalay yeni bir projeye başlıyor! Çok ama çok şaşıracaksınız!

Geçtiğimiz sezon Siyah-Beyaz Aşk dizisinde beklediğini bulamayan, bu sezon Ağlama Anne dizisinin erken final yapmasıyla üzülen Birce Akalay, hayranlarını şaşırtacak yeni bir projeye başlıyor.

Televizyon Gazetesi Detay – Kanal D ekranında yayınlanacak olan Benimle Söyle isimli müzik eğlence programında Birce Akalay da boy gösterecek.

Instagram hesabından yaptığı paylaşım ile ilk başlarda kararsız kaldığı proje için teşvik edildiğini ve kabul ettiğini belirten Birce Akalay, yakında yarışma programıyla ekranda olmaya başlayacak.

Enis Arıkan’ın sunuculuğunu üstleneceği yarışma programında jüri üyelerinin kaptanlığını ise Birce Akalay yapacak.

Akalay, instagram hesabından hem duygularını hem de programın ilk tanıtımını yayınlandı.

İşte Akalay’ın mesajı:

Sevgili hanımlar beyler!
Nasıl olur? yapabilir miyim? ki? mi? acaba? derken kendimi sevgili @medyapim ve @kanald nin teşvikleriyle içinde bulduğum ve şansına, enerjisine inandığım gökkuşağı gibi jürisiyle “BENİMLE SÖYLE”
yakında sizlerle buluşacak.
Bize ve yarışmacılara şimdiden bol şans diliyorum.
🤘🏼
Hissediyorum çok eğleneceğiz!
Enis’ciğim sendeyiz 😉💫
@enisarikan 👏🏼👏🏼👏🏼👏🏼
#benimlesöyle
🎼🎼🎼🎼🎼

Benimle Söyle nasıl bir yarışma?

Dünyanın en popüler şarkı yarışmalarından “All Together Now”, Türkiye’de “Benimle Söyle” adıyla yakında Kanal D’de başlıyor. Ekranların yeni yarışma programından ilk görüntüler yayınlandı.

Yapımcılığını Medyapım’ın üstlendiği, dünyanın en yeni ve popüler şarkı yarışmalarından “All Together Now”, Türkiye’de “Benimle Söyle” adıyla yakında Kanal D ekranında başlıyor.

Sunuculuğunu Enis Arıkan’ın yaptığı şarkı yarışması, 100 kişilik jürisiyle fark yaratacak. Birbirinden değerli jüri üyelerine ise Birce Akalay kaptanlık yapacak.

Program, yarışmacının şarkı söyleme ve sahne performansıyla karşısındaki 100 kişilik jüriyi etkilemesi, ayağa kaldırması ve kendisine eşlik ettirmesi üzerine kurulu. Yarışmacı, ayağa kaldırdığı her jüri için bir puan kazanacak ve en yüksek puan kazanan yarışmacılar finale gidecek.

HER BÖLÜMDE 10 KİŞİ YARIŞACAK…

Her bölümde 10 yarışmacı, jüriyi ayağa kaldırmaya ve kendisine eşlik ettirmeye çalışacak. Gecenin en çok jüri üyesini ayağa kaldıran yarışmacısı finalist olacak. İkinci ve üçüncü başarılı yarışmacı ise, yeni bir performansla kendi aralarında mücadele edecek. Kazanan, birinciyle birlikte finalist olacak.

Dansçılardan ramazan davulcusuna, stilistlerden şan eğitmenlerine kadar kendi alanında uzmanların yer aldığı 100 kişilik jüri, müzik öğrencileri, öğretim üyeleri, müzisyenler ve şov dünyasının tüm kesimlerinden oluşacak.

İŞTE ALANINDA UZMAN JÜRİLER!

100 kişilik jüriden öne çıkan isimler ise şöyle; Manga grubunun solisti Ferman Akgül, Kurtalan Ekspres’in kurucusu Ahmet Güvenç, Ayta Sözeri, Sattas grubunun solisti Orçun Sünear, duayen Türk müziği sanatçısı Melihat Gülses, gitarist Gür Akat, opera sanatçısı Cenk Bıyık, şarkıcı ve klip yönetmeni Metin Arolat, Dj Nikki Wild, operacı ikizler Sinem – Didem Balık, müzik prodüktörü Emrah Günkaya, stilist Çiğdem Doğu, trombon sanatçısı Su Doğan, sosyal medya fenomeni Caner Çalışır, müzikal oyuncusu Nebi Birgi, türkücü Hüseyin Kağıt, müzik okulu yöneticisi ve TV programcısı Yelda Kırçuval ve her biri farklı yetenek ve performanslara sahip olan şarkıcılar; Nuri Harun Ateş, Gülçin Ergül, Çağatay Akman, Can Oflaz, Genco Ecer, Ödül Turan, Seçil Gür, Ekin Su, Eylül Çekirge…

“Benimle Söyle” yakında Kanal D’de!

İlgili Haberler