SON DAKİKA
18 Nisan 2019 14:07

SON HABERLER

Bizim Hikaye 39 bölümünde Filiz’in yumrukları değil sözleri Barış’ı vuruyor!

Bizim Hikaye dizisi Fox TV ekranlarında yeni sezona başladı. 13 Eylül Perşembe akşamı yayınlanan 38. bölüm ile hasret bitti. Dizinin sıkı takipçileri ekran karşısına geçerek Bizim Hikaye’nin yeni bölümünü izledi. Dizinin 39. yeni bölümü ise 20 Eylül Perşembe günü saat 20.00’de Fox TV’de yayınlanacak. Hazal Kaya, Burak Deniz ve Reha Özcan’ın başrolündeki dizinin yeni bölümünden ilk görüntüler yayınlandı. Filiz’in Barış’a “Hani boşanmıştın sen, hani karın filan yoktu, hani gençlik hatasıydı? Madem çocuk vardı niye yalan söylüyorsun bana” sözleri ve Barış’a vurması dikkat çekti. Barış ise durumu kabullenmesi gerektiğini söyledi ve “Benim bir ailem vardı geri döndüm” diye konuştu. Videodan izleyebilirsiniz…

38. ve SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Hapse girmesiyle kardeşlerinden ayrılan Filiz’in tek avuntusu dışarıda her şeyin yolunda olduğunu bilmektir. Asım yakalanmış, Hikmet eve dönmüş, Rahmet üniversiteyi kazanmıştır. Minibollar bir yaş daha büyümüş, Tülay’ın hamileliği ilerlemiş, Barış ise Filiz’i kurtarmak için canla başla çalışmaya devam etmektedir. Özetle dışarda her şey yolundadır. Filiz’in içerde yoldaşlık ettiği Çiçek’le birlikte tahliye edileceği günü beklemekten başka düşünmesi gereken hiçbir şey yoktur. Derken Filiz’in hayatı anlatılanların koca yalandan ibaret olduğunun anlaşılmasıyla tepetaklak olur. Filiz mucize eseri hapisten kurtulduğunda, kötü günlerin artık geride kaldığına emindir. Bu naif düşünce onun eski hayatına dair son masum anı olarak hatıra defterindeki yerini alır ve Filiz için gerçek hayat mücadelesi asıl şimdi başlar.

Minibollar için bu kez tehlike en beklenmedik yerden, bizzat kendilerinden gelir. Ait olmadıkları bir dünyanın büyüsüne kapılan Minibolları zapt etmek Filiz için hiç kolay olmayacaktır. Onları geri kazanmak isteyen Filiz çok daha yırtıcı ve mücadeleci olmak zorundadır. Filiz, Minibolların savrulduğu hayatı toparlamaya çalışırken Rahmet ve Hikmet’in de gizlice batağa saplanmakta olduğundan henüz habersizdir. Şimdi Filiz’in dağılmaya değil, kardeşleri için dimdik ayakta durmaya ihtiyacı vardır. Ve tabi aşkı da, aşık olduğu adamla birlikte türlü acımasız sınavdan geçecek, sonunda kazananın kim olacağı ise aşklarının ne kadar büyük olduğuna göre belli olacaktır.

 

İlgili Haberler