SON DAKİKA
27 Haziran 2019 09:57

SON HABERLER

Bizim Hikaye 69. bölümünde Filiz ve Barış’ın küçük bir kaçamak yaparken mahallede kıyamet kopuyor!

Bizim Hikaye dizisinin 69. yeni bölümü 9 Mayıs Perşembe akşamı saat 20.00’de Fox TV ekranında izleyicilerle buluşacak. Dizinin yeni bölümünde neler olacağı merakla beklenmekte… Hazal Kaya, Burak Deniz ve Reha Özcan’ın başrollerinde yer aldığı Bizim Hikaye dizisinin 69. bölümünden yeni bilgiler paylaşıldı.

İşte 69. bölümde yaşanacakların detayı:

Filiz, Barış’ın masum olduğunu öğrendiğinde büyük haksızlık ettiğini anlar ama artık her şey için çok geçtir. Barış’ın kalbini alması o kadar da kolay olmayacaktır. Yine de elinden geleni yapmaya kararlı olan Filiz, tüm vaktini ve enerjisini kocasını geri kazanmaya harcar. Sonunda aralarındaki buzlar erir ve küçük bir kaçamak yakmaya karar veriler. Ancak olaylar gittikleri yerde de peşlerini bırakmayacaktır.

Bizim Hikaye 69. bölüm 1. fragmanı:

Bu sırada ise mahallede kıyametler kopmaktadır. Çiçek, Cemil, Ferda, Tufan ve Minibollar Filiz’le Barış’ı rahatsız etmeden mahalleye çöken beladan kurtulmak için mücadele etmeye başar ancak bu kez karşılarındaki insanlar oldukça çetin ceviz çıkmıştır ve onları kurtarabilecek tek kişi vardır: Fikri Elibol. Fakat Fikri’yle Ersin de, okulda yaptıkları dolandırıcılık yüzünden tutuklanınca işler iyice sarpa sarar.

Bizim Hikaye 69. bölüm 2. fragmanı:

Şimdi bizimkilerin önünde iki seçenek vardır: Fikri Elibol’u mu kaçıracaklar yoksa mahallenin elden gitmesine göz mü yumacaklar? Tabi sonunda Filiz ile Barış’ı en delirtecek yolu seçerler ve o yolun sonu Fikri için hiç de iyi bitmeyecektir.

İlgili Haberler