SON DAKİKA
27 Haziran 2019 09:16

SON HABERLER

Bizim Hikaye finalinde hüngür hüngür ağlatıp, kahkalarla güldüren sahne! Bizim Hikaye 70. Bölüm (Final)

Fox TV’de yayınlanan Bizim Hikaye dizisi, 70. bölümüyle ekranlara veda etti.

Dizinin final bölümünde, ekran başındaki izleyenleri hem ağlatan hem de güldüren bir sahne yaşandı.

Hazal Kaya, Burak Deniz ve Reha Özcan’ın oynadıkları dizide Filiz ve Barış, minibolların okulundaki bir gösteriyi izlemeye gitti.

Gösteriden sonra minibolların okuldan tam burs kazandıkları açıklandı. Sahneye İsmo ile birlikte çıkan Kiraz ve Fikret’in yaptığı konuşma, Filiz ve Barış’ı ağlatırken, ekran başındakileri de duygulandırdı.

Fakir bir aileden geldiklerini ama ablaları sayesinde bu hayattan utanmak yerine gurur duyduklarını anlatan Kiraz, eskiden ablasına kızdığını ama artık onunla gurur duyduğunu söyledi.

Gözyaşları içinde Fikret ve Kiraz’ın konuşmalarını dinleyen Filiz, İsmo’nun mikrofonu alıp söylediği söz üzerine kahkahayı bastı!

O sahneyi videodan izleyebilirsiniz…

Bizim Hikaye 70. Bölüm (Final) Özeti:
Fikri’nin ölümden dönmesi bütün geçmişiyle yüzleşmesini sağlar. Bundan sonra iyi bir baba olmaya kararlıdır ve çocuklarının hayatlarını düzeltmek için uğraşmaya başlar. Filiz ise kendi bebeği doğana kadar kardeşlerinin hayatlarını düzene sokma çabasına girmiştir bile. Bir yandan mahalleye dadanan Karabacaklarla uğraşırlarken, bir yandan da hastaneden yeni çıkan Hikmet’in hayata yeniden tutunması için ellerinden geleni yaparlar ancak Minibolların okulları, Rahmet’in Deniz’le sorunları, Çiçek’le Cemil’in nikahı, Tufan’ın pişmanlıkları derken sorunlar giderek içinden çıkılmaz bir hal almaya başlar. Filiz’le Barış tüm bu sorunların üstesinden gelip kendi bebeklerini huzur içinde kucaklarına aldıklarında büyük bir sürpriz onları beklemektedir.

İlgili Haberler