SON DAKİKA
27 Haziran 2019 08:59

SON HABERLER

Bizim Hikaye finalinde neler oldu? Merak edilen o sorunun yanıtı niye verilmedi?

Televizyongazetesi/Detay – Fox TV’de yayınlanan ve dünyaca ünlü dizi Shameless’ten uyarlama olan Bizim Hikaye, dün akşam ekrana gelen 70. bölüm ile final yaptı.

Hazal Kaya ve Burak Deniz’in başrolünde oynadıkları Bizim Hikaye dizisi, yer yer ağlattı ama finalde yüzleri güldüren bir sonla veda etti.

Filiz’in yaptıklarından dolayı babasına olan öfkesi dinmemişken, Fikri’nin aniden yere yığılıp fenalaşmasıyla aile için başka bir süreç başladı. O anda orada olan Barış, Fikriye ilk müdahaleyi yapıyor. Kalp krizi geçiren Fikri, zor bir süreç geçiriyor. Adeta ölümden dönen Fikri, hatalarının farkına varıp ailesine yaptığı yanlışlardan vazgeçiyor.

Filiz ve kardeşleri Fikri’nin yere düşmesiyle birlikte büyük bir telaş yaşadılar. Ancak Fikri’nin rahatsızlanması, onun hayatıyla ilgili bir özeleştiri yapmasına neden oldu.

Rahmet ve Deniz arasında bitmeyen sorunlar sürdü ama sonunda tatlıya bağlandı. Rahmet ve Deniz, Çiçek ve Cemil’in nikahında sürpriz bir karar verip evlendiler.

Bu arada Hikmet hastaneden çıkıp geri döndü. Ailesinin başına açtığı dertlerden sonra onların evine gelmek istemedi ama Rahmet ve Filiz, kardeşlerinin yanına giderek onu eve dönmeye ikna ettiler.

Filiz, Tülay’la arkadaşlığı nedeniyle Tufan’ın Ferda ile yakınlaşmasına karşı çıkmıştı. Ancak Tülay ile konuşan Filiz, onun da bir ilişkisi olduğunu öğrenince, Tufan’a yaptığı haksızlığı farketti ve ondan özür diledi.

Filiz’i hamileliği ilerliyor ve Cemil ile Çiçek’in nikahlarında bir anda sancısı tutuyor. Acilen doğuma yetiştirilen Filiz’in doğumuna Barış girmiyor. Doktorun Neslihan olduğunu görünce Filiz çok sinirlenip, Barış’a saydırmaya başlıyor. Sonunda Filiz o kargaşada bebeğini kucağına alıyor.

Ancak bir sürpriz daha bekliyor Elibollar’ı. Fikri’nin bir çocuğu daha olduğu ortaya çıkıyor. Filiz, kendi bebeğiyle birlikte kardeşini de sahipleniyor.

Final sahnesinde tüm aile bir arada mutluluk kahkahaları atarken, Filiz’in kucağında da hem kendi kızı, hem de bebek olan minik kardeşi vardı.

İzleyenlerin merak ettiği ve yanıtını bulamadığı soru ise Barış ve Filiz’in bebeklerinin isimlerinin ne olduğu oldu. Pek çok izleyici, sosyal medyadan “Bebeğin adı ne, neden koymadılar, bebeğin adını söylemeden final yaptılar” şeklinde yorumlar yazmaya başladılar.

İşte Filiz’in doğumundan sonra hastanede yaşananlar:

İlgili Haberler