SON DAKİKA
26 Haziran 2019 01:41

SON HABERLER

Bizim Hikaye yeni bölümde müjdeli haber Filiz ve Barış’ı birleştiriyor!

Fox TV’de Perşembe akşamları yayınlanan Bizim Hikaye’nin finali yaklaşıyor.

Başrollerinde Hazal Kaya, Burak Deniz ve Reha Özcan’ın oynadıkları dizi, bir kaç bölüm sonra ekranlara veda edecek.

Filiz karakterini oynayan Hazal Kaya’nın hamile olduğu bir süre önce öğrenilmişti.

Kaya’nın özel durumu nedeniyle final tarihinin öne çekildiği konuşulmakta.

Televizyongazetesi/Detay – Yeni bölümde, Filiz ve Barış’ın bitmeyen ayrılık hikayeleri de finale doğru giderken makas değiştiriyor!

Filiz’in Barış’ı evden kovması ve aralarında Neslihan yüzünden yaşanan kimi sorunlar yeni bölümde son bulacak.

Barış’ın kendisine kırgın olduğunu gören Filiz, gönlünü almak için peşinde dolaşıyor. Hastanede bulduğu bir çiçeği Barış’a verirken, içindeki kartı farketmeyince komik bir durum ortaya çıkacak.

Barış yüz vermezken, Filiz ona yaklaşmanın başka bir yolunu buluyor.

Bebeği için kontrole geldiğini söylüyor. Barış, ultrasonda bebeklerinin kız olacağını öğrenince büyük bir mutluluk yaşıyor. Bu haberin sevinciyle Filiz ve Barış birbirlerine sarılıyorlar.

İşte Bizim Hikaye 69. bölüm tanıtımı:

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Fikri’nin Minibolları düşürdüğü durum okulda ciddi bir krize neden olur. Filiz’le Barış aralarındaki fırtınalara rağmen çocuklar için geçici de olsa bir araya gelmek zorunda kalır. İkisi birlikte şimdi çocukların okuldan atılmamalarını sağlamak için diğer velilere düzgün bir aile olduklarını ispatlamak için lokantada bir yemek düzenlemek zorundadırlar.

Barış ise bu süreçte Zihni’den aldığı akılla Filiz’in kendisine olan direncini kırmak için uğraşacaktır. Tüm bunlar olurken yaşananlardan dolayı kendini kötü hisseden Neslihan, Filiz’le konuşmaya karar verir. Çocukların ise amcalarına yaptıkları haksızlığı telafi etmek için güzel bir planı vardır. Ancak lokantada tuhaf aksilikler bir türlü yakalarını bırakmaz. Tam her şeyi atlattıklarını düşündükleri anda herkesin iyi niyetle kurduğu plan üst üste gelir ve Filiz kendini bir kez daha kıyametin tam ortasında bulur.

İlgili Haberler