SON DAKİKA
26 Ağustos 2019 11:00

SON HABERLER

Boran Kuzum, Vatanım Sensin’deki Leon haline geri döndü!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Vatanım Sensin dizisinde canlandırdığı Yunan subayı Leon karakteri ile hafızalara kazınan Boran Kuzum, geçen sezon dizinin final yapmasının ardından saçlarını da uzatmıştı.

Ünlü oyuncu bu sezona Şahin Tepesi dizisiyle başlamasına karşın, reytinglere yenilen dizisinin final yapmasıyla yeni teklifleri değerlendirmeye almıştı.

Elle Türkiye dergisine poz veren Boran Kuzum, kısa saçlı haliyle dikkatleri üzerine çekti.

3 saat içinde 60 binin üzerinde beğeni yapılan fotoğrafa çok sayıda da yorum bırakıldı.

“Bir an Leon’u gördüm”
“Fotoda aşırı Leon havası var, çok özlemiştik”

Gibi yorumlar yapan hayranları ünlü oyuncunun Leon’a benzeyen imajının daha iyi olduğu fikrinde birleşti.

Boran Kuzum’a hem Türk hem de yabancı hayranları çok sayıda yorum yazarak iltifatlarda bulundu.

İşte o paylaşım:

“when the sunlight paints us gold”

BORAN KUZUM KİMDİR?

1 Ekim 1992 tarihinde Ankara’da dünyaya geldi. Üniversitesi eğitimini İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Sahne Sanatları Bölümü Tiyatro Anasanat Dalı’nda tamamladı.

Televizyon dünyasına ilk adımını 2015 yılında “Analar ve Anneler” dizisiyle atmıştır. Analar ve Anneler’de eczacı kalfası rolünü canlandırmış, Binnur Kaya, Okan Yalabık ve Hazar Ergüçlü gibi oyuncularla birlikte çalışmıştır.

Muhteşem Yüzyıl: Kösem kadrosunda I. Mustafa karakteriyle yer alan oyuncu bu dizide Beren Saat, Ekin Koç ve Aslıhan Gürbüz gibi oyuncularla birlikte rol almış ve ilk kez geniş kitlelerce tanınmıştır. Esas çıkışını Kanal D ekranlarında yayınlanan, Millî Mücadele yıllarının anlatıldığı “Vatanım Sensin” dizisinde oynadığı “Leonidas Papadopoulos” karakteri ile yapmıştır.

Dizi devam ederken genç oyuncu Cingöz Recai filminde ve İstanbul Kültür Sanat Vakfı’nın düzenlediği 21. İstanbul Tiyatro Festivali kapsamında da sahnelenen ve açılış oyunu olarak yer alan, Pürtelaş Tiyatro’nun sahnelediği Martı oyununda “Treplev” karakterini canlandırmıştır.

İlgili Haberler