SON DAKİKA
21 Ağustos 2019 21:50

SON HABERLER

Boran Kuzum’dan ‘gerçeklik abartılıyor’ çıkışı geldi!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Ünlü oyuncu Boran Kuzum, Vatanım Sensin dizisinde Leon karakteri ile beğenileri toplamıştı.

Sonrasında Şahin Tepesi dizisinde Aybüke Pusat ile birlikte başrolde yer alan oyuncu, dizinin kısa süreli olmasının üzüntüsünü yaşamıştı. Netflix’te yayınlanmakta olan Hakan Muhafız dizisinde rol alan ünlü oyuncu geçtiğimiz haftalarda ise Biz Böyleyiz filminde rol almıştı.

Şimdilerde dinlenmeye çekilen ünlü oyuncu, instagram hesabından yaptığı paylaşım ile dikkat çekti.

İngilizce olarak yazdığı mesajında “Gerçeklik abartılıyor” diye yazan Boran Kuzum’a çok sayıda beğeni yapıldı.

Takipçileri bu halini çok karizmatik buldu.

İşte o paylaşım:

reality is overrated.

BORAN KUZUM KİMDİR?

1 Ekim 1992 tarihinde Ankara’da dünyaya geldi. Üniversitesi eğitimini İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Sahne Sanatları Bölümü Tiyatro Anasanat Dalı’nda tamamladı.

Televizyon dünyasına ilk adımını 2015 yılında “Analar ve Anneler” dizisiyle atmıştır. Analar ve Anneler’de eczacı kalfası rolünü canlandırmış, Binnur Kaya, Okan Yalabık ve Hazar Ergüçlü gibi oyuncularla birlikte çalışmıştır.

Muhteşem Yüzyıl: Kösem kadrosunda I. Mustafa karakteriyle yer alan oyuncu bu dizide Beren Saat, Ekin Koç ve Aslıhan Gürbüz gibi oyuncularla birlikte rol almış ve ilk kez geniş kitlelerce tanınmıştır. Esas çıkışını Kanal D ekranlarında yayınlanan, Millî Mücadele yıllarının anlatıldığı “Vatanım Sensin” dizisinde oynadığı “Leonidas Papadopoulos” karakteri ile yapmıştır.

Dizi devam ederken genç oyuncu Cingöz Recai filminde ve İstanbul Kültür Sanat Vakfı’nın düzenlediği 21. İstanbul Tiyatro Festivali kapsamında da sahnelenen ve açılış oyunu olarak yer alan, Pürtelaş Tiyatro’nun sahnelediği Martı oyununda “Treplev” karakterini canlandırmıştır.

İlgili Haberler