SON DAKİKA
19 Ağustos 2019 17:03

SON HABERLER

Arka Sokaklar dizisindeki Zeliş’i unutun, Yüsra Geyik bambaşka birisi!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – 13. sezonunu Kanal D ekranında tamamlayan Arka Sokaklar dizisinde Hüsnü Çoban’ın çocuklarından birisi de Zeliş…

Zeliş karakterini Yüsra Geyik canlandırmakta… Uzun yıllardır dizide ve adeta yıllardır izleyicilerin gözlerinin önünde büyüdü.

Yüsra Geyik, artık Hüsün Çoban’ın şirin kızı noktasından çıktı…

Instagram hesabından yaptığı paylaşımlarla güzelliğini ve seksiliğini sergileyen Yüsra Geyik, hayranlarından da büyük destek görüyor.

Arka Sokaklar dizisi hayranları ise Zeliş karakteri ile Yüsra Geyik arasında ciddi bir uçurum oluşmaya başladığına değinen yorumlar yapmakta. Hüsnü Çoban’ın sevimli, enerjik ve biraz da tehlikeli işler yapmayı seven haşarı kızı Zeliş bir yana, Yüsra Geyik, güzelliği ve seksiliği ile göz dolduruyor.

Yani dizideki sevimli Zeliş karakteri, instagram’daki paylaşımlarıyla seksi Yüsra ile örtüşmüyor…

Yüsra Geyik, son dönemde ismi daha da çok konuşulan bir oyuncu konumunda…

Güzelliği ile akılları baştan alan Yüsra Geyik, instagram hesabından yaptığı her paylaşım ile de hayranları tarafından övülüyor.

Arka Sokaklar’daki Zeliş karakteri ile ilgili akıllardaki algı ise Yüsra Geyik’in gerçek halinden çok uzakta…

İşte Geyik’in son paylaşımı, son hali:

Filtresiyle neredeyse ekvatoru kaydırdığım, güneşi erken batırdığım, hayatımdaki herkesi çıkardığım bir fotoğraf oldu. “İyi filtre ile her şey mümkün” sloganıyla yürüyeceğim. #iyifiltreileherşeymümkün

İlgili Haberler