Bu akşam Çukur’un sezon finalini kaçırmamanız için çok sebep var!

11 Haziran 2018 Pazartesi, 09:46
Bu akşam Çukur’un sezon finalini kaçırmamanız için çok sebep var!
Sezon başından beri ekranın en çok konuşulan dizileri arasında oldu Çukur dizisi.

Bu akşam sezon finaliyle gelen dizide, yeni sezona bambaşka bir şekilde başlayacak olan Çukur’daki çöküşü ve yeniden dirilişi izleyeceğiz adeta!

İdris’in Çukur’dan gidişi ve Vartolu’nun gelişini kaçırmayın. Çünkü bu yaşanacaklar, yeni sezon öncesindeki büyük fırtınanın habercisi olacak adeta!

Çukur’un bu akşam ekrana gelecek sezon finali heyecanlı dakikalara sahne olacak. Çukur’da büyük sezon finalinde fırtına son kez kopacak ve Çukur, Koçovalı ile Vartolu tarafının tam ortasında kalacak.

Oğlu Selim’in ihanetiyle hayatının en büyük yıkımını yaşayan İdris Koçovalı, bu mücadelede mağlubiyetini ilan ederek Çukur’u Vartolu’ya bırakacak.

Yamaç, savaşmaya devam ederken Akşın ve Celasun’un düğünü Koçovalılar için bir nefes olacak. Tansiyonun yüksek olacağı sezon finalinde Çukur’un her karakterinin kendi finali ise büyük şaşkınlık yaratacak.

Ay Yapım imzalı Çukur’un senaryosunu Gökhan Horzum yazarken, yönetmenliğini Sinan Öztürk üstleniyor. Çukur’da Aras Bulut İynemli, Dilan Çiçek Deniz, Erkan Kolçak Köstendil, Öner Erkan, Rıza Kocaoğlu, Kubilay Aka, Alperen Duymaz, Nebil Sayın ve Ahmet Tansu Taşanlar gibi son dönemin gözde oyuncuları ile usta oyuncular Ercan Kesal, Perihan Savaş yer alıyor.

Çukur’un merakla beklenen sezon finali bu akşam saat 21.00’de Show TV’de!

ÇUKUR TÜM BÖLÜMLER, SAHNELER VE VİDEOLAR İÇİN TIKLAYIN

aras bulut iynemli haberleri için

çukur haberleri için