Ana sayfa Dizi Haberleri Bu ikili çok konuşulur! Gökçe Bahadır ve Athena Gökhan’ı bir araya getiren film çok yakında!

Bu ikili çok konuşulur! Gökçe Bahadır ve Athena Gökhan’ı bir araya getiren film çok yakında!

tarafından sule sule

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Türkiye’de punk müziğin öncüsü Athena grubunun solisti Gökhan Özoğuz ve son yılların en beğenilen kadın oyuncularından Gökçe Bahadır bir filmde bir araya geliyor. Kendi Yolumda isimli film çok yakında izleyiciyle buluşacak.

Gökçe Bahadır, bugüne kadar rol aldığı başarılı yapımlarla oyunculuğu kanıtlamış güzel bir oyuncu. Halen Fox TV’de yayınlanan Evlilik Hakkında Her Şey isimli dizide izlediğimiz Bahadır, Netflix’te yayınlanacak Kulüp için de gün sayıyor. Gökçe Bahadır’ın başrolünde yer aldığı Kendi Yolumda filminin de çok yakında izleyiciyle buluşacağı duyuruldu.

Haberin duyurusunu yapan, Athena grubunun solisti Gökhan Özoğuz oldu. Filmin başrolünde yer alan Özoğuz, filmin çok yakında izleyiciyle buluşacağını sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla duyurdu.

Son yıllarda albümlerinden çok, Tv8’de yayınlanan ve Acun Ilıcalı’nın yapımcılığını ve sunuculuğunu yaptığı O Ses Türkiye isimli müzik yarışmasında jüri üyesi olarak olarak karşımıza çıkan Gökhan Özoğuz, daha önce de filmlerde rol almıştı.

Gökhan Özoğuz, O Şimdi Asker ve O Şimdi Mahkum filmlerinde kendisini oynamış, Tramvay isimli filmde Gökhan adlı bir karakteri canlandırmıştı. Kendi Yolumda, Gökhan Özoğuz’un dördüncü filmi olacak.

Gökhan Özoğuz ve Gökçe Bahadır bugüne kadar kimsenin bir araya getirmeyi akıl edemeyeceği iki ünlü isim. Son derece başarılı bir oyuncu olan Gökçe Bahadır’ın Gökhan Özoğuz’la nasıl bir araya geldiği büyük merak konusu.

Yönetmenliğini Ömer Faruk Sorak’ın üstlendiği Kendi Yolumda adlı filmde Gökhan Özoğuz yine kendini canlandıracak. Filmde Gökhan, bir otomobil tamirci çırağı olan Ömer Ali ile tanışır. Ömer Ali’nin kendisine dinlettiği şarkıyı beğenir ve işin peşini bırakmamasını söyler.

Baskıcı babasının yanında çalışmakta olan genç tamirci, Gökhan’a; “Sen de benimki gibi bir aileye, benim doğduğum gibi bir tamirhaneye doğsaydın, Athena Gökhan olabilir miydin?” sorusunu yöneltir. Gökhan bu sorudan etkilenir ve arabanın tamirini beklerken uykuya dalar.

Filmde Gökhan Özoğuz ve Gökçe Bahadır’ın yanı sıra Tamer Levent, Okan Çabalar, Erkan Can, Ferit Aktuğ, Çağatay Aras, Suzan Aksoy, Tuncer Salman, Özkan Ayalp ve Hakan Özoğuz da yer alıyor.