Ana sayfa Dizi Haberleri Bugün Kıvanç Tatlıtuğ’a kavuşma günü! Yakamoz S-245 nihayet yayında!

Bugün Kıvanç Tatlıtuğ’a kavuşma günü! Yakamoz S-245 nihayet yayında!

tarafından sule sule

Televizyongazetesi.com/Detay – Kıvanç Tatlıtuğ hasreti bugün sona eriyor. Yakışıklı oyuncunun başrolü Özge Özpirinçci’yle paylaştığı ve uzun süredir heyecanla beklenen Yakamoz S-245 bugün Netflix’te yayında.

Geçen hafta ilk çocuğu Kurt Efe’yi kucağına alan Kıvanç Tatlıtuğ’u ve hayranlarını bugün büyük bir heyecan sarmış durumda. Çünkü başarılı oyuncuyu çok uzun aradan sonra hayranlarıyla buluşturan Yakamoz S-245 dizisi bugün Netflix’te yayınlanmaya başladı. Dizinin izlenme rekoru kırması bekleniyor.

En son 2019 yılında rol aldığı Çarpışma dizisinden sonra uzunca bir süredir ekrana gelmeyen Kıvanç Tatlıtuğ setlere Yakamoz S-245 dizisiyle geriye dönmüştü. Dizinin Ayvalık ve İstanbul’da gerçekleştirilen çekimleri neredeyse bir yıl önce tamamlanmıştı. Dizi ilk önce Bir Denizaltı Hikayesi ismiyle duyurulmuş daha sonra Yakamoz S-245 olarak değiştirilmişti. Bilim kurgu türündeki dizinin çekimleri, 2021 yılının Nisan-Mayıs aylarında gerçekleştirilmişti.

Bu arada diziyle ilgili çok ilginç bir sürpriz de bir hafta önce ortaya çıkmıştı.Yakamoz S-245 dizisinin, Kıvanç Tatlıtuğ’un küçük bir rol canlandırdığı Belçika yapımı Into The Night dizisinin spin off’u (bir dizideki herhangi bir karakter ya da hikayeden yeni bir dizi çıkarılması) olduğu anlaşılmıştı.

Bir denizaltında araştırma görevine katılmaya hazırlanan, özgür ruhlu dalış eğitmeni ve deniz biyoloğu Arman’ın hikayesini konu alan dizinin ilk sezonu sekiz bölümden oluşuyor. Kıvanç Tatlıtuğ’un başrolünde yer aldığı dizinin kadrosunda başta Özge Özpirinçci olmak üzere Meriç Aral, Ertan Saban, Ece Çeşmioğlu, Onur Ünsal, Ecem Uzun, Jerry Hoffman, Güven Murat Akpınar, Ersin Arıcı, Alper Saldıran ve Hakan Salınmış gibi başarılı isimler yer alıyor.

Yapcılığını OGM Pictures’ın üstlendiği aksiyon-macera türündeki dizinin yönetmen koltuğunda Tolga Karaçelik ve Umut Aral var. Senaryoyu Jason George önderliğinde Atasay Koç, Cansu Çoban, Sami Berat Marçalı ve Murat Uyurkulak’tan oluşan güçlü bir senarist kadrosuyla kaleme alındı.

Kıvanç Tatlıtuğ’u yıllar sonra yeniden hayanlarıyla buluşturan dizinin elde edeceği izlenme rakamları çok merak ediliyor.