SON DAKİKA
20 Ağustos 2022 06:30

SON HABERLER

Burcu Kara, İtalya’da nasıl dolandırıldığını açık açık anlattı!

Ünlü oyuncu Burcu Kara, 2002 yılında ailesiyle birlikte İtalya seyahatine çıktı ve hayatının da şokunu o gün yaşadı… Napoli’ye giden oyuncu, bir alışveriş sırasında tablet almak için girdiği mağazada nasıl dolandırıldığını açık sözlülükle anlattı.

Sabah gazetesine açıklamalarda bulunan ünlü oyuncunun bu hikayesi tam bir ibretlik olay… İşte Burcu Kara’nın anlatımı ile İtalya’daki dolandırılma hikayesi:

“Tatilin son günü dışarıya çıkıp dolaştık ve alışveriş yaptık. O zamanlar tabletler yeni çıkmıştı. Ben de tablet alacağım ama karar verememiştim. Sonra baktım İtalya’da fiyatlar daha uygun, buradan alayım diye düşündüm. Gezerken bir mağazaya girdik. Oradaki görevli adam bize ürünü tanıttı. Acayip bir satıcı ama adam tam şeytan! Evirdi çevirdi ‘bu şöyle güzel, böyle güzel’ diye anlattı.”

“Biz de bir tablet alıp çıktık. Beğendiğimiz ürünü adam alıp paket yaptı. O gün de Türkiye’ye dönüyoruz. Havalimanına giden trene bindik. Ben de el çantamın içine atmıştım kutuyu. Güzel paketlemişlerdi. ‘Bir açıp bakayım’ dedim. Bir açtım ki içinde ağır bir karton var. Yani içi boş. Annem, babam, ben şoka girdik. Beğendiğimiz ürünü paketleyeceği sırada boş kutuyla değiştirmiş. Adam resmen bize boş kutu satmış. 800 Euro’ya boş kutu satın almış oldum. Bunu bir mağaza yapıyor. Belki de güvenlik görevlileri de biliyordu.”

“Turist olmanın zorluğu da bu. Biz uçağa gittiğimiz için geri dönüp adamı bulma şansımız yoktu. Bu olayı hiç unutmam. Dönmek zorunda olduğum için bir şey yapamadım. Hatta bu olaydan sonra o kutuyu bir süre sakladım. Her gördüğümde o günü hatırlayıp gülüyordum.”

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler