Burcu Kara’nın eğlenceli su geçirmeyen telefon hikayesi!

21 Temmuz 2018 Cumartesi, 09:09
Burcu Kara’nın eğlenceli su geçirmeyen telefon hikayesi!
Ünlü oyuncu Burcu Kara, bir süredir ekranda olmayan bir isim…

2017 yılının Eylül ayında anne olan Kara, Youtube’da açtığı kanalda çocuk bakımıyla ve kendisiyle ilgili videolar paylaşarak dijital dünyaya uyum sağlamaya çalışan isimlerden birisi…

Kara’nın cep telefonunun su geçirmemesiyle ilgili yaşadığı bir hikaye ise herkesi güldürdü.

Oyuncu Burcu Kara, eşiyle çıktığı tatilde başlarına gelen talihsiz bir kaza sonrasında eşinin telefonunun su geçirmediğini öğrendi ve olanlar oldu.

Anne olduktan sonra sosyal medya hesabından bebeği ve çocuk bakımıyla ilgili paylaşımlarda bulunan oyuncu Burcu Kara şimdilerde eşiyle birlikte tatilin tadını çıkartıyor. Takipçilerine bol bol tatil kareleri gönderen Kara yaptığı son paylaşımda eşinin başına gelen bir talihsizliği yazdı.

Eşinin denize cep telefonuyla girdiğini söyleyen ve yaşadıklarını anlatan Kara, hikayenin sonunda takipçilerini şaşırttı. İşte Burcu’nun o paylaşımı: “Her şey eşimin denize cebinde telefonla girmesiyle başladı.Biz de bi panik,gitti telefon eyvah durumu.Pirince yatırmalar, fön makinasıyla kurutmalar,sonra ne sağlam telefonmuş diye sevinmeler.Meğer telefon su geçirmiyormuş… Telefonu sadece iş için kullandığından sulu işlerle ilgilenmiyor tabii. Gerçi kendisi bunu benim de öğrenmemden dolayı pek mutlu değil. Bir suda fotoğraf eksikti arkadaş!Ne var aşkım bir de böyle çeksen?”

burcu kara haberleri için