Ana sayfa Kadın Haberleri Burcu Özberk ve Melis Sezen dekolteleri ile konuşuldu!

Burcu Özberk ve Melis Sezen dekolteleri ile konuşuldu!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Ünlü oyuncu Burcu Özberk ile Melis Sezen, kariyerlerine yeni dizilerle devam ediyor. En son Afili Aşk’ta izlediğimiz Özberk, şimdilerde Çocukluk dizisiyle Fox TV ekranında. Melis Sezen ise son olarak TRT1’de Ya İstiklal Ya Ölüm dizisinde yer almıştı. Oyuncu şimdilerde ise Sadakatsiz dizisiyle Kanal D’de yer alıyor.

Sosyal medya paylaşımları ile de dikkat çeken iki genç oyuncu, son yıllarda bir hayli öne çıktı. Başrollere isimlerini yazdıran ikili, hayranlarından da büyük ilgi görüyor. Melis Sezen’in henüz daha hayran kazanma noktasında uzun bir yolu var. 650 bin takipçili instagram hesabından dekolteli bir fotoğrafını paylaşan ünlü oyuncuya beğeni yağdı. Sadakatsiz dizisindeki başarılı Derin performansı da övülmekte olan oyuncu, hayranlarından tarzıyla da iltifatlar aldı.

Burcu Özberk ise instagram hesabında 5 milyondan fazla takipçisi ile geniş bir kitleye hitap edebiliyor. Oyuncunun her yaptığı da dikkat çekiyor, ilgi görüyor, beğeni kazanıyor ve iltifatlar havada uçuşuyor.

Burcu Özberk, zaman zaman seksi pozlarıyla da göz doldurmakta. Oyuncu, yeni paylaşımında göğüs dekoltesi ile dikkatleri çekti ve 250 binden fazla beğeni topladı.

Hayranları bu pozuna kalp bırakmadan geçmedi…