Çağatay Ulusoy ve Gizem Karaca başlarına büyük dert açtı

17 Mayıs 2018 Perşembe, 06:47
Çağatay Ulusoy ve Gizem Karaca başlarına büyük dert açtı

Çağatay Ulusoy, Cenk Eren, Gizem Karaca, Cemal Hünal, Yusuf Akgün, Ergun Taş gibi ünlü isimlerin yargılandığı uyuşturucu davasında Cenk Eren’e uyuşturucu ticareti suçundan 6 yıl 3 ay, Çağatay Ulusoy, Gizem Karaca, DJ Nuri Kösem ile Selin Boronkay’a ise 4’er yıl 2’şer ay hapis cezası verildi.

Çağatay Ulusoy, 2011 Türkiye ikinci güzeli oyuncu Gizem Karaca, Cemal Hünal, Yusuf Akgün, Ergun Taş, şarkıcı Cenk Eren ile DJ Nuri Kösem, Ayşe Selin Boronkay’ın da aralarında bulunduğu 34 kişinin yargılandığı davada mahkeme 5 yıl sonra kararını açıkladı.

Mahkeme Çağatay Ulusoy, Gizem Karaca, DJ Nuri Kösem ile Selin Boronkay “uyuşturucu madde ticareti yapmak” suçundan 4 yıl 2 ay hapis cezası verdi.

Bu cezanın açıklandığı günü Kanal D, İnsanlık Suçu dizisinin final yapacağını duyurdu. Dizinin başrol oyuncularından birisi de Gizem Karaca idi ve bu final duyurusunun altında Karaca’ya verilen bu cezanın etkisi olup olmadığı tartışma konusu oldu.

İNSANLIK SUÇU DİZİSİ TÜM BÖLÜM VİDEOLARI İÇİN TIKLAYINIZ

Netflix için dizi çekmekte olan Çağatay Ulusoy da uzun süredir bu davanın rahatsızlığını yaşamaktaydı. Mahkemenin kararını açıklamasının ardından oyuncunun hapse girip girmeyeceği merak konusu oldu.

Mahkeme Cenk Eren’e de, “uyuşturucu madde ticareti yapmak” suçundan 5 yıl hapis cezası verdi. Ele geçirilen maddenin kokain olduğunu belirten mahkeme cezada artırım uygulayarak, 7 yıl 6 aya çıkardı. Cezada “iyi hal” indirimi de uygulayan mahkeme Cenk Eren’e 6 yıl 3 ay hapis cezası verdi.

çağatay ulusoy haberleri için

gizem karaca haberleri için