Ana sayfa Dizi Haberleri Çağatay Ulusoy’lu Terzi’de ilk sezon çekimi ne zaman tamamlanacak?

Çağatay Ulusoy’lu Terzi’de ilk sezon çekimi ne zaman tamamlanacak?

tarafından sule sule

Televizyongazetesi.com/Detay – Çağatay Ulusoy’un aylar önce gündeme bomba gibi düşen yeni projesi Terzi, ünlü oyuncunun hayranları tarafından dört gözle bekleniyor. Gündeme geldiği ilk günden bu yana birçok talihsizlik yaşayan dizi bir süre önce işleri yoluna koymuş çekimlere başlamıştı. Netflix’te yayınlanacak Terzi dizisinin son durumuyla ilgili çok güzel bir haber geldi.

Başrollerini Çağatay Ulusoy ve Şifanur Gül’ün paylaştığı Terzi dizisinin çekimleri İstanbul’da son hız sürüyor. Netflix’le üç sezon olarak anlaşan dizinin yönetmenliğini Cem Karcı, yapımcılığını ise OGM Pictures üstleniyor.

Gündeme geldiği ilk günden bu yana birçok şanssızlık yaşayan dizinin ne zaman izleyiciyle buluşacağı çok merak ediliyor. Terzi dizisinden güzel haber nihayet geldi. Bu habere göre dizinin ilk sezon çekimleri tamamlanmak üzere. İkinci sezon çekimlerine de temmuz ayında başlanacak. Terzi dizisinin 2022’nin sonuna doğru Netflix’te yayınlanması bekleniyor.

Terzi dizisi üç sezonun garantisini aldı, anlaşmayı imzaladı. Netflix için çok sıra dışı olan bu anlaşmaya göre Terzi üç sezon bir kerede çekilecek. Yani dizi Netflix gibi çok güçlü bir yayın kuruluşunu prensiplerinin dışına çıkarmayı başardı. Bu durum herkesin diziyle ilgili merakını daha da artırdı.

Dizinin oyuncu kadrosuna son olarak usta oyuncu Evrim Alasya katıldı. Kırmızı Oda ve Akrep dizilerinde gösterdiği başarılı performansla kariyerinde büyük bir sıçrama yaşayan başarılı oyuncunun Terzi’de canlandıracağı karakterle ilgili bir açıklama yapılmadı.

Dizide Çağatay Ulusoy, kendisine gelinlik diktirmek için gelen Esvet’e aşık olan terzi Peyami’yi canlandıracak. Esvet’e ise Şifanur Gül hayat verecek. Olgun Şimşek dizide Mustafa karakterini canlandıracak. Peyami’nin babası olan Mustafa’nın çocuk zekasına sahip bir karakter olacağı belirtiliyor. Engin Şenkan, Peyami’nin dedesini, Ece Sükan da sağ kolu Suzi’ye hayat verecek.