Ana sayfa Dizi Haberleri Çağlar Ertuğrul daha önce Türkiye’de yapılmayan kendi hikayesiyle gümbür gümbür geliyor!

Çağlar Ertuğrul daha önce Türkiye’de yapılmayan kendi hikayesiyle gümbür gümbür geliyor!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Geçen sezon Teşkilat dizisinden ayrılan Çağlar Ertuğrul, Blu TV için hazırlanan Magarsus isimli dijital dizi için bir süredir Adana’da çekimlerde bulundu. Rolü için yapımcıya kilo alması teklifi yaptığını belirten oyuncu, kendi isteği ile kilo aldığını söyledi.

Bıyık bırakan ve yeni imajıyla da hayranlarını fazlasıyla şaşırtan Çağlar Ertuğrul, yeni dizisinin Nisan ayı içinde izleyicilerle buluşabileceğini açıkladı. Ünlü oyuncu, Afili Aşk isimli dizide birlikte rol aldığı Burcu Özberk’in başrolündeki Rüyanda Görürsün filminin galasında yeni dizisinden bahsetti.

Çağlar Ertuğrul, “Herhalde Nisan sonu gibi vizyona girecek. Çok heyecanlıyız. 2 ay boyunca Adana’da çekimlerini tamamladık” açıklamasını yaptı. Magarsus dizisinin çekimleri biterken, montaj aşamasına geçilen proje merakla bekleniyor.

Ercan Kesal, Berkay Ateş, Merve Dizdar, Sümeyye Aydoğan, Menderes Samancılar, Uğur Uzunel, Altan Gördüm gibi önemli oyuncuların kadrosunda yer aldığı Magarsus bir aksiyon yapımı olarak izleyicilerin karşısına çıkacak.

Çekimler öncesinde rolü için kilo almak istediğini anlatan oyuncu, “Yapımcının böyle talebi yoktu, ben kendim istedim. Onlar da kabul etti. İki ayda 15 kilo aldım. Bir ayda 8 kilo verdim, biraz daha kilo kaldı” şeklinde konuştu.

Hayatına İzmir’in Urla ilçesinde devam ettiğini ve işi olduğu zaman İstanbul’a geldiğini anlatan Çağlar Ertuğrul, 2023 yılında yeni projeleri olabileceğinden de bahsetti.

Murat Cemcir ile yeni bir proje için görüşeceğini anlatan oyuncu, hikayeyi kendisinin yazdığını ve senaryoyu da bir arkadaşı ile hazırladıklarını belirtti.

Çağlar Ertuğrul, arkadaşı Murat Cemcir’in projeyi çok sevdiğini ve kendisinin de yazdığı hikayenin bir parçası olacağını ifade etti.

Oyuncu, “Deli dolu bir rol ve hikaye yazmak istedim. Bir dünya kurmak istedim. Komedi ile aksiyon, polisiye türünde. Yurt dışında örnekleri olan proje ama Türkiye’de daha önce yapılmadı. Umarım biz de başarırız” dedi.