Ana sayfa Dizi Haberleri Çağlar Ertuğrul ile Deniz Baysal ikilisi üçüncü kez yeni bir proje için araya gelebilir!

Çağlar Ertuğrul ile Deniz Baysal ikilisi üçüncü kez yeni bir proje için araya gelebilir!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Teşkilat dizisinden sonra Çağlar Ertuğrul yeni sezonda ne yapacak? İşte bu soru bir çok dizi hayranının merak ettiği bir konu. Ünlü oyuncu da Urla’da ailesinin yanında tatiline devam ediyor ama bu süreçte yeni projeler konusunda da çeşitli planları bulunuyor.

Çağlar Ertuğrul, yeni sezon için birçok yapımcıdan teklifler alan bir isim. Yeni dönemde bir dizide mi yer alacak yoksa başka bir tercihte mi bulunacak henüz bunlar net değil. Ancak oyuncunun kariyeri adına bazı yeniliklerle hayranlarının karşısına çıkmayı planladığı ortaya çıktı.

Ünlü oyuncu, bir arkadaşı ile birlikte yeni bir proje üzerine çalışmalar yaptıklarını aktardı. Arkadaşı ile birlikte bir sinema filmi üzerinde çalışan oyuncu, bu filmin çekimlerini gerçekleştirme hedefiyle ilerliyor.

Projenin tasarımına kendisinin de katkı yapacak olması oyuncunun kariyeri adına yeni bir adım olarak nitelendirilebilir. Birçok ünlü ismin kendi yapım firmalarını kurduğu, kendi hikayelerini yazarak yeni deneyimler yaşadığı bir ortamda Çağlar Ertuğrul da bu yolda ilerleyecek.

Çağlar Ertuğrul ile Deniz Baysal ikilisi üçüncü kez yeni bir proje için araya gelebilir! 8

Oyuncu daha önce Fazilet Hanım ve Kızları ile Teşkilat dizisinde birlikte rol aldığı Deniz Baysal’ı da bu proje katmanın hesabını yapıyor

Çağlar Ertuğrul, “Deniz Baysal için çok güzel bir rol yazdım” ifadesini kullandı bu sözleriyle de senaryonun oluşmasında kendisinin de önemli bir payının bulunduğunu anlattı.

Deniz Baysal ile Çağlar Ertuğrul ikilisini üçüncü kez bir araya getirebilecek bir proje olması noktasında da bu film ilgi çekecektir. Çağlar Ertuğrul, “Bakalım Deniz dizi setinde fırsat bulabilir, gelebilirse… Buradan sesleniyorum Deniz’e izin verin, gelsin en azından bir iki hafta film çekiminde yer alsın” diye konuştu.

Çağlar Ertuğrul ile Deniz Baysal ikilisi üçüncü kez yeni bir proje için araya gelebilir! 9

Bu sözleri ile Teşkilat dizisinin yapımcısı TIMS&B Productions yetkililerine gönderme yapan oyuncu, hem dizi hem de sinema filmi çekmenin de çok zor olduğunun altını çizdi.

Önce sinema salonlarında filmin gösterilmesini arzu eden oyuncu, seyircinin iyi bir film çıktığı zaman sinema salonlarına gitmeyi tercih ettiğini ve bunun da kendisini umutlandırdığını sözlerine ekledi.