Ana sayfa Sosyal Medya Camdaki Kız dizisinin oyuncularının sürpriz buluşması devam ediyor! Bakın bu kez kim kiminle?

Camdaki Kız dizisinin oyuncularının sürpriz buluşması devam ediyor! Bakın bu kez kim kiminle?

tarafından zk zk

TelevizyonGazetesi.com/Detay – Kanal D’nin 3. sezonda da devam edecek olan sevilen dizisi Camdaki Kız ekibi, tüm sezonu birlikte geçirdiler. Şimdilerde ise tatil sürecinde dinleniyor, bol bol geziyor, eğleniyorlar. Oyuncuların yaptıkları sosyal medya paylaşımlarından, neler yaptığını görmek mümkün.

Dizinin başrolü Burcu Biricik, sezon finali çekimleri biter bitmez eşi Emre Yetkin ile soluğu Yunan adalarında almıştı. Oyuncu, doyasıya gezip, pek çok eğlenceli anını da instagram sayfasından paylaştı. Bu arada Türkiye’ye döndükten sonra da abisi Bekir Biricik ve yeğenleri Kartal ve Eylül ile buluşup hasret giderdi oyuncu.

Enis Arıkan da önce annesi ile Kıbrıs tatili yapıp, ardından Maldivler’e tek başına gitti. Adada tek başına tatil yapan ve muhteşem manzaralar eşliğindeki video ve fotoğraflarını paylaşan Arıkan, ardından yakın arkadaşı Ezgi Mola’nın, sevgilisi Mustafa Sakallı ile açtığı Alaçatı’daki mekanda ortaya çıktı.

Camdaki Kız dizisinin oyuncularının sürpriz buluşması devam ediyor! Bakın bu kez kim kiminle? 8

Burada arkadaşları ile bol bol eğlenen oyuncunun geçtiğimiz günlerde Burcu Biricik ile bir araya geldiği görüldü. İki oyuncu, dizi setinde de iyi anlaştıklarını yaptıkları paylaşımlarla gösteriyorlardı. Tatilde de bir araya gelmeleri, kurulan dostluk bağının bir ifadesi. Arıkan’ın fotoğrafa düştüğü not ise görenleri güldüren bir ayrıntı oldu. Arıkan esprili söylemiyle “Alaçatı’ya window gız düştü” mesajını ekledi fotoğrafa…

Bu arada Burcu Biricik, Enis Arıkan ile buluşmadan bir kaç gün önce de dizide annesi Feride’ye hayat veren Nur Sürer ile bir araya gelmişti. Tatilde buluşan iki oyuncunun samimi ve sıcak buluşmaları da Biricik’in instagram paylaşımıyla ortaya çıktı.

Tatil turlarına devam eden Camdaki Kız ekibinin yolu, bakalım daha nerelerde kesişecek? Dizi setinde kurulan dostlukların, yaz tatilinde de buluşmalarla ne kadar güçlü bir bağa dönüştüğü görülmekte.

Camdaki Kız dizisinin oyuncularının sürpriz buluşması devam ediyor! Bakın bu kez kim kiminle? 9

Biricik Usta oyuncu Nur Sürer ile fotoğraflarına ‘Kavuştuk canımla’ notuyla da Sürer’e olan sevgisini ve saygısını da ortaya koymuştu. Dizinin Muzaffer’i Enis Arıkan ile fotoğrafı da iki oyuncunun yakınlığını ortaya koymakta.

16 Haziran Perşembe akşamı yayınlanan 47. bölümüyle 2. sezonuna veda eden Camdaki Kız, 3. sezonuyla Eylül ayında yeniden Kanal D ekranlarında izleyici ile buluşacak.