Ana sayfa Dizi Haberleri Camdaki Kız dizisiyle ilgili son karar şaşırttı! Çekimlerin başladığını Burcu Biricik duyurmuştu!

Camdaki Kız dizisiyle ilgili son karar şaşırttı! Çekimlerin başladığını Burcu Biricik duyurmuştu!

tarafından zk zk

TelevizyonGazetesi.com/Detay – 06 Şubat günü Kahramanmaraş merkezli iki ayrı depremin ardından yaşanan felaket sonrası dizi, sinema ve reklam çekimleri büyük oranda durmuştu. Oyuncular ve yapımcılar ile birlikte meslek örgütleri tarafından sosyal medyadan yapılan paylaşımlarla, setlerin durdurulduğu öğrenilmişti.

Bazı meslek örgütleri tarafından, depremzedelere yardım götürülmesi için dizi setlerinde oyuncuların kullandıkları karavanlar ile set ekibinin jeneratör, ışık gibi bölgede ihtiyaç duyulabilecek malzemelerinin de gönderilmesi talep edilmişti. Pek çok yapımcı bu çağrıya kulak verdi ve bölgeye destek gönderildi.

Dizilerin setlerinde çalışan pek çok emekçinin de bölgeye yardım için koşması ile birlikte, kimi oyuncular da depremzedelere yardım için 10 ayrı ile dağıldı. İstanbul’da kalan pek çok oyuncu da canla başla çalışarak, deprem bölgesinde ihtiyaç duyulan malzemelerin toplanması ve gönderilmesi için farklı kurum ve kuruluşlarla ortak çalışmalarda gönüllü oldular.

Camdaki Kız dizisiyle ilgili son karar şaşırttı! Çekimlerin başladığını Burcu Biricik duyurmuştu! 8

İlk günden itibaren sahaya koşanlardan birisi de Burcu Biricik oldu. Kanal D’nin sevilen dizisi Camdaki Kız’da Nalan karakterine hayat veren oyuncu, dizide birlikte rol aldığı oyuncu arkadaşları Selma Ergeç, Tuğrul Tülek, Tamer Levent gibi pek çok isimle birlikte yardım malzemelerinin kolilenmesine destek verdi.

Günlerce dinlenmeden çalışan oyuncu, aynı zamanda sosyal medyadan yaptığı paylaşımlar ile bölgede ihtiyaç olan malzemeleri duyururken, önemli bilgilendirmeler, mesajları da takipçileri aracılığıyla etkileşime sokarak büyük katkıda bulundu.

Ancak aradan geçen iki haftanın ardından bazı dizilerin çekimlerinin başlandığı haberleri de gündeme gelmeye başladı. Burcu Biricik’in yaptığı bir paylaşımla, Camdaki Kız dizisinin de yeni bölümlerinin çekimlerine başlandığı anlaşıldı.

Dizinin setinde olsa da hala deprem bölgesine destek vermeye çalışıyor Burcu Biricik. Oyuncu, 20 Şubat’ta Hatay merkezli iki ayrı deprem sonrasında yayınladığı bir mesajla dikkatleri çekti. Bir adres vererek amcasının enkazda kaldığı mesajıydı. Oğuzhan Uğur’dan destek istenen mesajın aslında başka bir kişiden geldiği, Burcu Biricik’in telaşla yaptığı paylaşımı düzeltmesiyle anlaşıldı.

Camdaki Kız dizisiyle ilgili son karar şaşırttı! Çekimlerin başladığını Burcu Biricik duyurmuştu! 9

Biricik, bir başka kişinin mesajını çekim arasında yerine ulaştırmaya çalışırken bu durum yaşanmış ve medyaya “Burcu Biricik’in amcası enkaz altında kaldı” şekliyle yansımıştı. Oyuncunun, durumu anlatan mesajı ile birlikte bir de Camdaki Kız dizisinin çekimlerinin başlamış olduğu görüldü.

Sette olduklarını söyleyen Burcu Biricik, Camdaki Kız’ın yeni bölüm çekimlerine başlandığını da duyurmuş oldu bu mesajıyla aynı zamanda.

Kanalların yavaş yavaş normal yayınlara geçtiği görülmekte. Bazı dizilerin yeni bölümleri de ekrana geliyor yada fragmanları yayınlanıyor. Camdaki Kız’ın da yeni bölümünün yayınlanacağı, geçtiğimiz hafta sonuna doğru kanal tarafından web sitesinden duyurulmuştu. Ancak dün itibariyle yeni bölüm yayını ile ilgili bilgi, kanalın web sitesinden kaldırıldı. Bu akşam 68. bölümünün yayınlanması bekleniyordu Camdaki Kız’ın ama son anda yapılan değişiklikle dizinin yayınlanmaması kararı alındı! Yayın akışında Camdaki Kız yerine, Canım Oğlum filminin konulduğu görülmekte.