Ana sayfa Dizi Magazin Haberleri Feyyaz Şerifoğlu, Camdaki Kız dizisinden arınma dönemi yaşıyor!

Feyyaz Şerifoğlu, Camdaki Kız dizisinden arınma dönemi yaşıyor!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – 3 sezon süren ve büyük başarılar kazanan Camdaki Kız dizisinin en etkileyici karakterlerinden birisi de Sedat oldu ve Feyyaz Şerifoğlu da başarıları ile sürekli gündemde yer aldı.

Kırmızı Oda isimli dizideki Can karakteri ile bir anda dikkatleri çeken Şerifoğlu, bu projede kısa süre partnerlik yaptığı Burcu Biricik ile çok iyi ekran enerjisi ortaya koyunca Camdaki Kız dizisinde de başrol erkek karakterini kapmayı başarmıştı.

2021 yılından 2023 yılına kadar toplam 82 bölüm süren Camdaki Kız dizisinde çok etkileyici bir performans ortaya koyan oyuncu, şimdilerde dinlenmenin ve tatil yapmanın keyfini çıkartıyor.

Kendisi açısından yaz döneminin bitmekte olduğunu ifade eden oyuncu, artık gelen iş tekliflerini değerlendirme aşamasına geçeceğini söyledi.

Feyyaz Şerifoğlu, “Yaz sezonu güzel geçiyor. Projeyi bitirdik, biraz kafamızı dinledik. Şimdi de tatilden sonra işleri toparlama sürecindeyim” diye konuştu.

Camdaki Kız dizisinden sonra tüm kıyafetlerini değiştireceği haberleri ile de gündem olan oyuncu, bu konuyla ilgili sorular üzerine dikkat çeken şu açıklamayı yaptı:

“Aslında arınma dönemindeyim şu anda. 82 bölümdür, 3 sezon bir karakteri oynuyorum. Sokaktaki insanlar karşıma Sedat diye geldiği için, ondan sıyrılmak ve yeni bir proje için arınmak gerekiyor. Şu anda aslında arınma dönemindeyim, bununla alakalı çalışmalarım var. Şu anda senaryo okuyorum, acele etmek istemiyorum. Doğru projeyi bulduğum zaman, tatmin olduğum zaman tabii ki başlamak isterim.”

Camdaki Kız dizisi yayınlanırken de teklifler aldığı bilinen oyuncu, yeni bir proje için de şartların oluşması gerektiğini ifade etti.