SON DAKİKA
27 Mayıs 2019 15:15

SON HABERLER

Can ve Sanem’in bir yıl sonraki ilk karşılaşması! Erkenci Kuş 40. Bölüm

Star TV’de ekrana gelen ve başrollerinde Can Yaman ile Demet Özdemir’in oynadıkları Erkenci Kuş dizisinin yeni bölümünde aradan geçen bir yılda yaşananlar ekrana getirildi.

Teknesiyle denizlere açılan Can, babası için yeniden döndü. Can ve Sanem, bir yıl sonra sahilde karşılaştılar.

Can’ı gören Sanem, büyük bir şok yaşadı. Ona neden geldiğini sorarken, Can elini uzattı ama Sanem geri çekti.

İki aşığın bir yıl sonraki karşılaşmasında o duygusal anları videodan izleyebilirsiniz…

40. Bölüm Özet:

Can ile Sanem’in ayrılığının üzerinden bir yıl geçmiştir. Sanem kitabını yazmış, kitap birçok dile çevrilmiş ve Sanem büyük başarı kazanmıştır. Hayallerini gerçekleştirmesine rağmen Can’ın olmadığı bir hayat Sanem’i mahvetmiştir.
Bir yıl önce Can’ın gidişinin ardından pişman olan Sanem onu hemen aramış, fakat Can’a ulaşamamıştır. Aylar boyunca Sanem dahil Can’a kimse ulaşamamıştır. Sanem kendini, terkedilmiş, unutulmuş hissetmektedir. Yiğit’in sakat kaldığı, defterinin yandığı o zorlu günde Can’ın bir gün bile bekleden çekip gitmesini, onu yapayalnız bırakmasını asla affetmeyecektir.
Oysa Can da son bir yılda onu düşünmediği tek bir gün geçirmemiştir. Karaya gerekmediği sürece ayak basmayarak denize sığınmış, bütün dünyayı gezse de huzur bulamamıştır. Agresif, kötü, sevdiğine zarar veren bir adam olarak görmüştür kendini. Ve Sanem’in ona güvenmeyişini asla affetmeyecektir.
Yurtdışından dönen Aziz bey, yakın arkadaşı Remide hanımın yardımıyla Can’ı bulur ve görüşmek ister. Sanem’in olduğu şehre ayak basamayacağını düşünen Can, Remide hanım’ın ısrarıyla babasına görmek üzere İstanbul’a döner.
Sanem ve Can birbirlerinden ne kadar kaçsa da kader onları birleştirecek olaylar zincirini çoktan kurmuştur. Aziz, Remide ve dostlarının yardımıyla birleşmeleri hız kazanır. Hayatının aşkına geri dönen Albatros ile küllerinden yeniden doğan Zümrüdüanka’nın aşk ve tutku dolu masalı burada başlıyor.

İlgili Haberler