SON DAKİKA
24 Ağustos 2019 17:11

SON HABERLER

Canevim dizisinde sorunlar belli, çözüm belli ama bu inat neyin nesi!

Canevim dizisinde esas kız ve esas oğlan sahneleri azaldı, reytingler düştü!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – atv ekranında Pazartesi akşamları yayınlanmakta olan Canevim dizisinin reyting sonuçları alarm zillerini çalmakta… Biran Damla Yılmaz, Aras Aydın ve Özgür Çevik’in başrollerinde yer aldığı dizide izleyicinin istekleri sosyal medyada yankılanıyor ama senaryo grubu hala kendi yolunda gitmekte diretiyor. Bu durum da düşen reytinglerle içinden çıkılmaz bir hal alıyor.

Total grubunda, AB’ye nazaran daha iyi olan dizi ne yazık ki beklentilerin uzağında yer alıyor…

Total’de 3’lü reytingler ve AB grubunda 2’li reytingler ile yoluna devam etmesi zor gözüken Canevim dizisinde izleyici sorunu biliyor ve dillendiriyor.

Ancak yapımcı ve senaryo grubu bu noktayı anladı mı işte bu detay bilinmiyor.

CeyTay hashtagi dahi açıldı. Yani dizi izleyicileri için Ceylan ve Taylan esas kız ve esas oğlan durumunda.

Ancak Canevim dizisinin 24 Haziran Pazartesi akşamı yayınlanan 4. bölümünde yan karakterlerin sahneleri çok fazaydı ama esas oğlan ve esas kızı pek göremeyen izleyiciler adeta isyan etti.

Birçok dizi hayranı CeyTay noktasına gelmemesi durumunda diziyi izlemeyeceklerini sosyal medyadan ilan etmiş durumdalar.

Taylan karakterinin çok kötü şekilde resmedilmesi de tepkileri artırıyor. Oysa ki izleyici Taylan ile Ceylan’ın aşkını görmek ve olayların örgüsünün de bu aşkın etrafında şekillenmesini istiyor.

Bu noktada da ileride bu ilişkiyi anlamsızlaştıracak nitelikte bir Taylan görmek istemiyor. Yani Taylan karakterinin içini boşaltır ve anlamsızlaştırırlar ise CeyTay aşkını isteyen Canevim izleyicileri diziyle olan bağlarını da tamamen kopartmış olacaklar.

Bakalım 5. bölümde yani 1 Temmuz Pazartesi akşamı ekrana gelecek yeni bölümde senaryo grubu izleyicinin mesajını aldıklarını gösteren sahneleri ekrana sunacak mı?

Merakla beklenmekte. İşte 5. bölüm fragmanı:

İlgili Haberler