SON DAKİKA
16 Haziran 2019 05:31

SON HABERLER

Çarpışma dizisi 17. bölümünde düğümler bir bir çözülüyor!

Çarpışma dizisinde çanlar Selim için çalıyor… Belma’nın durumu da netleşecek. Çarpışma dizisinin 17. yeni bölümü 11 Nisan Perşembe akşamı, yani bu akşam izleyicilerle saat 20.00’de Show TV ekranında buluşacak. Kıvanç Tatlıtuğ, Elçin Sangu, Onur Saylak, Alperen Duymaz ve Melisa Asla Pamuk’un başrollerinde yer aldığı dizinin yeni bölümünde hareketli anlar yaşanacak.

Yapımcılığını Ay Yapım/Kerem Çatay-Pelin Diştaş’ın üstlendiği, Uluç Bayraktar’ın yönetmenliğini yaptığı, senaryosunu Ali Aydın’ın kaleme aldığı ‘Çarpışma’nın merak edilen soruların cevap bulacağı, düğümlerin çözüleceği ve şaşırtıcı gelişmelerin yaşanacağı bu akşamki bölümünde neler olacak?

Çarpışma 17. bölümünün konusu şöyle; Kadir yaralı halde yerde yatmaktadır.

Cansız başucuna kadar gelir ve Kadir’in yarasını kontrol eder. Haydar ve ekibi de olay yerine gelir. Cansız, Kadir’in yanından ayrılır. Kadir hızla hastaneye kaldırılır. Zeynep, Asiye, Haydar ve diğerleri, doktorlardan gelecek iyi bir haberi beklemektedir. Cansız da hastaneye gelir. İçindeki şüpheleri giderecek cevap Asiye’dedir. Usturasını çıkarır, Asiye’nin boğazına dayar ona ve Kadir’in oğlu, yani Yusuf olup olmadığını sorar.

Veli de hastaneye gelir ve karşısında, kendisine meydan okuyan Zeynep’i bulur. Öte yandan Selim, içine girdiği durumdan kendisini çıkaracak bir yol aramakta ve artık kimseye güvenmemektedir. Silahını önce Veli’ye, ardından ihanetin bedelini ödetmek için Demir ve Belma’ya doğrultur.

Selim’in yaşadığı stres ve baskı an be an artmaktadır. Üstelik Selim, Cansız ve Veli artık ortak değil, birbirlerine düşmandırlar. Selim iyice köşeye sıkışır. Cemre ve Kerem aşk sarhoşudur.

Huzur ve mutluluk sonunda kapılarını çalmıştır. Meral ise büyük bir tehlikeyle karşı karşıyadır. Zeynep’in kapısını polisler çalar. Zeynep duydukları karşısında şoke olur. Çanlar artık, Cansız’ın acımasız bir tercihle karşı karşıya bıraktığı Selim için çalmaktadır. Ve Cansız’ın Veli’ye de büyük bir sürprizi vardır.

“Çarpışma” bu akşam saat 20.00’de yeni bölümüyle Show TV’de!

İlgili Haberler