SON DAKİKA
18 Temmuz 2019 00:38

SON HABERLER

Çarpışma dizisinde şok dalgası yavaş yavaş geliyor! Patlamaya az kaldı!

Kıvanç Tatlıtuğ ve Elçin Sangu’nun başrolünde oynadıkları Çarpışma dizisi, önümüzdeki bölümlerde heyecanlı gelişmelere gebe…

Televizyon Gazetesi Analiz

Show TV’de Perşembe akşamları yayınlanan  Ay Yapım imzalı dizide, baba oğul olduklarını bilmeyen Cansız ve Kadir sahneleri dikkat çekerken, ikili arasındaki kilit bilginin açığa çıkmasından sonra ortalık fena karışacak!

Kadir’in Cansız’ı bulduğunun farkında olmadan onu aramaya devam ettiği, annesiyle konuştuğu, Veli’nin Kadir’e tuzak kurduğu, Kerem’in kendisine kurulan tuzağa düşerek cinayetle suçlandığı bölüm aslında izleyenler tarafından sıkıcı ve boş bulundu.

Bölümün en can alıcı noktaları Kadir’in Zeynep’in Veli’yi tehdit etmesi sonucu görevine geri dönmesi ve bölümün sonunda, Veli’nin Kadir ve Cansız’ı Asiye’nin evine göndermesiydi.

Cansız ve Kadir’i birbirine düşürmeye çalışan Veli’nin Cansız’dan korkması dikkat çekerken, Kadir’in onun oğlu olduğu gerçeğini saklıyor olması da “Veli’nin sonu Cansız’ın elinden olur” dedirtti.

Cansız’ın öldü sandığı oğlu için üzüldüğü, evlat acısı çektiği sahneler dikkatlerden kaçmadı. Bu sahnelerden sonra Cansız’ın Kadir’in öldü sandığı oğlu olduğunu öğrendiğinde vereceği tepki merak konusu oldu. Çünkü,Cansız acımasız bir karakter de olsa oğluna merhamet edecek gibi görünüyor.

Asiye’nin söylemesi üzerine Kadir’in gerçek doğum gününün de kutlandığı bölümde bir detay ise dikkatlerden kaçmadı. Asiye geçen bölümde Kadir’in abisinin öldüğü gün doğduğunu söylemişti. Dünkü bölümde ise Kadir’in doğum günü kutlanırken ne Asiye ne de Cansız ölen oğullarını anmadı. Bu sahneler de “insan ölen çocuğunu nasıl unutur” tepkilerine neden oldu.

Öte yandan; sahneleri oldukça az olsa da izleyenlerin ‘bir şey çıkacak bundan’ dediği bir karakter var dizide. Kadir’in müdürü Haydar karakteri dizinin başından bu yana dikkat çekiyor, hatta Cansız’ın o olduğunu düşünenler bile olmuştu.

Haydar Müdür Cansız çıkmadı ama onun Cansız için çalıştığı göründüğü kadar dürüst olmadığı hala düşünülüyor.Bu düşünceler son yayınlanan bölümde Kadir- Haydar Müdür sahnesinde izleyiciler tarafından tekrar dile getirildi.

İlgili Haberler