SON DAKİKA
22 Eylül 2019 04:47

SON HABERLER

Çarpışma dizisinden şoke eden tanıtım! Veli, Ivan’ın eline düştü!

Dün akşam 18. bölümüyle ekrana gelen Çarpışma dizisine yeni bir karakter katıldı.

Rus Ivan, Kadir ve Veli’nin başına büyük dertler açarken, herkesin hayatı da tehlikeye girdi.

Dizinin 19. bölümünden yayınlanan sahnede ise Veli ve Ivan’ın restleşmesi görülüyor. Veli, eline düştüğü Ivan’ı tehdit ediyor ama Ivan da karşılığını veriyor.

Veli’nin Ivan ve silahlı adamları tarafından alıkonulduğunun görüldüğü sahnede, ailesini katleden ekibin başındaki isim olduğunu öğrendiği Ivan’a, Veli korkusuzca meydan okuyor.

Zeynep’in ansızın gelen telefonu da Veli’nin içinde bulunduğu durumu daha da zorlaştırıyor. Veli ile Ivan arasında neler yaşanacağı ise merak konusu.

Bu arada sahnede Zeynep’in arıyor olması üzerine sosyal medyada diziyi takip edenler “Zeynep aradığına göre kimse ölmemiş demektir” yorumlarını yapmaktalar.

İşte 19. bölümden ilk sahne:

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Cemre hala yaşadığı şokun etkisindedir. Kerem bu zor günlerinde bir an olsun onu yalnız bırakmaz. Haydar’a Ivan’la ilgili istihbarat raporu gelir. Haydar, Kadir’e Ivan’ın hem onu hem de Veli’yi öldürmeye geldiğini söyler, nasıl bir cani olduğunu anlatır ve çok dikkatli olması için uyarır. Ivan’ın sadece Veli’nin peşinde olduğunu zanneden Cansız, Kadir’in de hedefte olduğunu öğrenince, Zarif kimliğiyle Kadir’i arar ve karşı karşıya olduğu tehlikeye dikkat çeker. Kadir ve Veli’yi, adamlarına adım adım takip ettiren Ivan, ilk saldırı emrini Veli için verir.

Ardından Kadir ve Çetin de kanlı bir pusunun ortasına düşer. Öte yandan Kadir, gözaltına alınan Zeynep’in suçsuzluğunu ispatlayacak delillere ulaşmak için harekete geçer. Zeynep’e özgürlüğün kapısını açacak anahtarlardan birisi Demir’in diğeri Veli’nin elindedir. Demir’in zaafı para, Veli’nin ki katledilen ailesidir. Kadir, Veli’nin, Cemre de Demir’in yumuşak karnı üzerinden Zeynep’i kurtaracak belgelere ulaşmaya çalışır. Yakup, Meral’in darp edilmiş haldeki fotoğrafını Kerem’e gönderir. Kerem ile Yakup bir kez daha ve ölümüne karşı karşıya gelecektir. Ivan, acımasız bir saldırı planı daha yapar. İşin içinde bu kez Cansız da vardır. Büyük bir ihanete uğrayan Kadir’in yanı sıra, Zeynep, Cemre ve Kerem de olacaklardan habersizce ölüme doğru yol almaktadır.

İlgili Haberler