SON DAKİKA
24 Mayıs 2019 16:30

SON HABERLER

Cem, bir çuval inciri berbat etti! Leke 5. Bölüm

Kanal D’de ekrana gelen Leke dizisinin 5. bölümünde Cem, Yasemin’e yardım etmek istedi ama beklemediği bir tepkiyle karşılaştı.

Melis Sezen ve Burak Sevinç’in başrolünde oynadıkları dizide Cem, avukatı aracılığıyla Yasemin’i araştırırken, Şirin’e kefil olduğunu ve zor durumda kaldığını öğrendi.

Yasemin’e, neden kendisine anlatmadığını sorup yardım etmek istediğini söyleyen Cem, ters bir tepki gördü.

Yasemin, Cem’in kendisini araştırmasından rahatsız olduğunu söylerken “Belki de bunları duyman ağrıma gidiyordu” diyerek yaptığı hatayı anlattı.

Videodan o sahneyi izleyebilirsiniz…

Yasemin, Fischer’dan duyduklarıyla şoke olur. Aynı anlarda otele Cem ve Mehmet gelir. Yasemin, Cem’e yaşadıklarını anlatacak mı?

Birkan, Serpil’in odasına ve Yasemin’in masasına dinleme cihazı yerleştirir. Yasemin; Serpil’e, Fischer’la olan toplantının hesabını sorduğunda Birkan her şeyi duyar. Birkan’ın, Serpil’le yüzleşmesi nasıl geçecek?

Mehmet’in, Yasemin ve Cem’in üzerine oynadığı oyun istediği şekilde ilerlemeye başlamıştır. Bu sırada Marin Marin’de yeni Ceo’nun açıklanacağı gün gelir. Cem, Ceo’luk görevini alabilecek mi?

Belkıs’ın şirketini araştıran Ekber, bulduğu bilgileri Cem’le paylaşır. Cem öğrendikleriyle annesine bir kez defa öfke duyar. Cem, annesi Belkıs’la yüzleşecek mi?

Arda, annesi ve halasının üzerindeki baskıyla kendini ispatlamak için şirketine açılış partisi düzenlemeye karar verir. Parti organizasyonunu Hoyo’ya verir ve gecede Yasemin görev alır. Ferhan ve Cem’i açılışa davet eder. Yasemin’i tekne baskını gecesinden tanıyan Arda büyük bir oyun oynar. Davette, Arda, Cem ve Yasemin bir araya gelir. Cem, Yasemin’in yaşadıklarını öğrenecek mi?

Hikayemiz; yetiştirme yurdunda büyümüş kalbi, yüzü gibi güzel hukuk öğrencisi Yasemin’le; çocukken yaşadığı travma sonucu kadınlarla arasına uçurum giren başarılı iş adamı Cem’in hayatın zorluklarına meydan okuyan aşklarını anlatmaktadır…

İlgili Haberler