Ana sayfa Dizi Haberleri Cemre Baysel, yeni dizi kararı ile klişeyi yıktı ve çok doğru bir adım attı!

Cemre Baysel, yeni dizi kararı ile klişeyi yıktı ve çok doğru bir adım attı!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Genç oyuncu Cemre Baysel, romantik komedi hikayelerinin aranılan güzellerinden birisi haline geldi ama oyuncunun yeni dizi seçimi de oldukça dikkat çekiciydi.

1999 yılında İzmir’de dünyaya gelen Cemre Baysel, kariyerinde henüz ergenlik dönemindeyken, Yeşil Deniz isimli diziyle başlamıştı. İlk başlarda oyunculuğu bir meslek olarak görmese de, sonrasında yaşanan süreç onu dizi setlerinde birbirinden farklı projelere sürükledi.

Elimi Bırakma dizisindeki Melis karakteri ile büyük dikkat çeken oyuncu, Ramo dizisinde ise Fatoş karakteri ile büyük bir hayran kitlesinden destek buldu. Sol Yanım ve ardından Baht Oyunu dizileri ile birlikte popülerliğini zirveye çıkartan oyuncu, yaz döneminde de Senden Daha Güzel isimli dizide başrolde yer aldı.

Baht Oyunu ve Senden Daha Güzel projeleri romantik komedi hikayeleriydi. Daha önce dram rollerinde oynayan ama romantik komedi türünde de başarılı olduğunu ortaya koyan Cemre Baysel, yeni dizisini seçti.

Blu TV’de ilk sezonu 2018 yılında yayınlanan Bozkır isimli polisiye ve suç türündeki dizinin ikinci sezonunun çekilmesine karar verilmişti. Dizide Yiğit Özşener ve Furkan Andıç isimleri başrolde yer alıyor ve son olarak kadın başrolün de Cemre Baysel olduğu ortaya çıktı.

Eskişehir’deki çekimlere katılacak olan Cemre Baysel, Bozkır dizisinde Sevda isimli karakteri canlandıracak.

Romantik komedi dizilerinin aranılan isimlerinden birisi haline gelen Cemre Baysel için bu durum üzerine yapışan ve bir süre sonra farklı projelerde teklifler almasını zorlaştıran bir noktaya doğru gidiyordu. Ancak oyuncu, yeni projesinde bu sefer dram rolünü tercih ederek, romantik komedi oyuncusu algısı yaratmaktan kaçında.

Cemre Baysel’in Bozkır gibi çok kaliteli ve etkileyici bir diziyi tercih etmesi, kariyeri adına da çok akıllıca alınmış bir karar olarak gözüküyor.

Oyuncu, ilerleyen süreçte yine romantik komedilerde rol almak istese bile bu tür dram projeleri ile dengeli şekilde ilerlemesi kariyeri noktasında daha iyi olacak gibi gözüküyor.