Ana sayfa Dizi Haberleri Ceren gitti, Teşkilat’ı izleyenler ikiye bölündü!

Ceren gitti, Teşkilat’ı izleyenler ikiye bölündü!

tarafından zk zk

TelevizyonGazetesi.com / Detay – TRT 1’in beğeni toplayan başarılı dizilerinden Teşkilat’ın son yayınlanan bölümünde bir ayrılık yaşandı. Dizinin sevilmeyen karakteri Ceren öldü. Teşkilat dizisini izleyenler, bu ayrılığın ardından sosyal medyada adeta ikiye bölündüler!

Başrollerinde Deniz Baysal Yurtçu ve Çağlar Ertuğrul’un rol aldıkları Teşkilat dizisi, ilk yayınlandığı günden beri büyük bir ilgiyle izlenmekte. Pazar akşamları Yargı dizisiyle kıyasıya bir reyting mücadelesinde olan Teşkilat dizisi, izleyiciye her hafta heyecan yaşatmaya devam ediyor.

Dizinin yeni bölümünde herkesin merak ettiği soru yanıtını buldu! ‘Kötü’ bir karakter olan Ceren, büyük bir gerçeği öğrenir öğrenmek öldürüldü! Ceren’in, Halit Başkan’ın kızı olduğunu öğrendikten sonra vurulması sonrası, karaktere hayat veren Ezgi Eyüboğlu da Teşkilat’a veda etti.

Son derece başarılı bir oyunculuk sergileyen Ezgi Eyüboğlu’nun Teşkilat’tan ayrılması, diziyi izleyen kimi izleyicileri üzdü. Her ne kadar ‘kötü’ bir karakter de olsa Ezgi Eyüboğlu, dizinin başarılı oyuncularından birisiydi.

Performansı ile çok beğenilen Eyüboğlu’nun ayrılması, diziyi izleyenlerden bir kesimi üzdü. Böylesi başarılı bir oyuncunun gidişi, bazı izleyiciler açısından çok iyi bir oyunculuk sergilediği için bir kayıptı.

Ceren karakterinin ölüp ölmediği konusundaki kafa karışıklığını ise Ezgi Eyüboğlu, yaptığı sosyal medya paylaşımı ile netleştirmiş oldu. Eyüboğlu, dizinin yayınlanmasının ardından ‘Hoşçakal Ceren’ notuyla twitter’da bir paylaşım yaptı. Bu da karaktere kesin bir veda anlamına geliyordu.

Bu arada Ezgi Eyüboğlu’nun aslında diziye konuk oyuncu olarak bir kaç bölüm dahil olduğu, fakat rolün hakkını vererek oynaması ve dikkatleri çeken bir karakter ortaya çıkarması ile dizideki hikayesi de çoğaldı. Sonunda karakterin hikayesi bitince de ayrıldı.

Teşkilat’ı izleyen kimi izleyiciler, kötü bir karakterden kurtuldukları için mutlu olurken, Ezgi Eyüboğlu’nun gidişine üzülenlerin yaptıkları yorumlar da izleyicinin sosyal medyada ikiye bölünmesine neden oldu…

Diziden geçtiğimiz haftalarda da Mesut Akusta ayrılmıştı. Ana karakterlerden ikisinin gidişinden sonra Teşkilat’ın bundan sonraki süreci de ayrı bir merak konusu oldu…

Teşkilat’ın oyuncu kadrosunda şu isimler yer alıyor: Çağlar Ertuğrul, Deniz Baysal Yurtcu, Gürkan Uygun, Turgut Tunçalp, Ezgi Şenler, Nihat Altınkaya, Tuncer Salman, Serdar Yeğin, Ahmet Uğur Say, Nil Günal, Feray Darıcı, Mustafa Açılan, Bülent Bilgiç, Mehmet Ergenç, Hilal Öztunca, Lara Domaç ve Hakan Boyav ve Yavuz Bingöl. Teşkilat’ın yapımcılığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar üstleniyor. Yönetmen koltuğunda ise Burak Arlıel ve Burak Müjdeci oturuyor.

İşte Ezgi Eyüboğlu’na gelen mesajlardan bazıları…