Ana sayfa Dizi Haberleri Cihangir Ceyhan birbirinden başarılı projelerle kariyer zıplaması yaşadı!

Cihangir Ceyhan birbirinden başarılı projelerle kariyer zıplaması yaşadı!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Cihangir Ceyhan, 1989 yılında Adana’da dünyaya geldi ve Sıfır Bir Adana isimli diziyle birlikte de Türkiye’nin gündemine girdi. Henüz 2016 yılında setlerle tanışan ve sonraki süreçte birbirinden iddialı projelerde yer alan oyuncu, 6 yıl içinde büyük bir kariyer elde etti.

Çukur dizisinde canlandırdığı Azer karakteri ile dikkatleri bir kez daha üzerine çeken oyuncu, ardından Alev Alev isimli dizide Ömer karakteriyle yer aldı. Son olarak da Camdaki Kız isimli Kanal D dizisine katılan Cihangir Ceyhan, çok başarılı projelerde bulunarak kısa sürede büyük kariyer çıkışı gerçekleştirdi.

Cihangir Ceyhan, yıllar içinde oyunculuk deneyimini de artırdı ve ekranda artık daha etkileyici performans sergiliyor. Üst üste yer aldığı projelerdeki başarısının ardından da yapımcıların gözde erkek oyuncularından birisi olan Cihangir Ceyhan, şimdi de bir sinema filminin heyecanını yaşıyor.

Camdaki Kız dizisine ikinci sezonda katılan ve Hayri karakteri ile de hikayede öne çıkan oyuncu, yaz dönemini çalışarak geçirme kararı aldı. Yönetmen Selçuk Aydemir’in Güven Bana isimli sinema filmi için anlaşma yapan oyuncu, yakında yeniden sete çıkacak.

Cihangir Ceyhan, üst üste yer aldığı etkili projeler sayesinde geniş bir hayran kitlesi elde etti ve sosyal medyada da büyük etkileşim alabiliyor.

Oyuncunun yeni projesini merak eden hayranları gelişmeleri yakından izliyor. Güven Bana isimli sinema filminde Cihangir Ceyhan’ın partneri olarak ise Pelin Karahan’ı izleyeceksiniz.