Ana sayfa Dizi Magazin Haberleri Megastar Tarkan Babalar Günü’nde adeta destan yazdı!..

Megastar Tarkan Babalar Günü’nde adeta destan yazdı!..

tarafından sevda

Televizyongazetesi.com/Detay – 3 yıllık pandemi arasından sonra ilk kez, Disney Plus dijital platformunun lansman gecesinde sahneye çıkan ve performansıyla adından söz ettiren Megastar Tarkan, sosyal medya hesabından kızı Liya ile yaptığı Babalar Günü paylaşımıyla adından söz ettirdi.

Tarkan, Babalar Günü için duygusal bir paylaşımda bulundu. Ünlü şarkıcının paylaşımı beğeni ve yorum yağmuruna tutuldu. Sosyal medyada sık sık kızıyla birlikte paylaşımlarda bulunan şarkıcı, dikkat çeken paylaşımlarına bir yenisini daha ekledi. Tarkan, Babalar Günü için kıza Liya ile çekildiği fotoğraf karesini yayınladı.

Megastar, paylaşımında şu ifadelere yer verdi; “En kıymetlim, her şeyim, birtanecik kızım… Seninle birlikte içimdeki çocuğu yeniden büyüttüğümü, ona sevmeyi yeniden öğrettiğimi, varlığınla yaralarımı her gün biraz daha iyileştirdiğimi, aslında yeniden doğduğumu biliyor muydun?

Megastar Tarkan Babalar Günü’nde adeta destan yazdı!.. 7

Geçmişin karanlığında kayıp olan ruhumun, ışığı seninle yeniden gördüğünü. Babalık neymiş daha yeni yeni anlıyor ve öğreniyorum… Arada takılıp düştüğümü, hatalar yaptığımı da biliyorum ama her nefesimde daha iyi bir baba olmak için uğraşıyor ve çabalıyorum.

Dilerim ki babalığım senin mutlu, özgüvenli, hayallerinin peşinden giden, kendini seven, özgür ruhlu, cesur, güçlü, kendi ayakları üzerinde durabilen, kalbini, sezgilerini dinlemeyi ihmal etmeyen ama aklını da kullanmasını bilen, sevgi dolu, duyarlı ve de merhametli bir insan olmana aracı olur. Yaşadığım sürece seni koşulsuzca hep çok seveceğim, koruyacağım ve mutluluğun için elimden geleni yapacağım. Babalıkla hayatın gerçek anlamını öğrettiğin için sana teşekkür ederim.”