SON DAKİKA
22 Nisan 2019 16:28

SON HABERLER

Çocuklar Duymasın dizisi yine aynı taktiği izledi, yine başardı!

Çocuklar Duymasın’dan kötü kişi taktiği geri geldi

Başrollerinde Tamer Karadağlı ve Pınar Altuğ ‘ın yer aldığı Çocuklar Duymasın dizisinin 48. yeni bölümü 12 Eylül Çarşamba günü saat 20.00’de izleyicilerle Kanal D ekranlarında buluşacak.

47. bölümüyle tüm kategorilerde birincilik elde eden Çocuklar Duymasın, Star TV’deki rakibi Nefes Nefese’yi geçmeyi başarmıştı.

Diriliş Ertuğrul ve Sen Anlat Karadeniz başlamadan önce Çocuklar Duymasın’daki bu yükseliş olumlu bir adım olarak görülmekte.

Geçen sezon Tutku karakteri kötü kadın performansı ile diziye ivme kazandırmıştı.

Bu sezon ise Arda karakteri ile aynı matematiğin diziye yansıtıldığı görülmekte.

Kötü bir karakterin diziye katılması, reytinglerin de yükselmesini sağlıyor.

Dizinin 48. yeni bölümünün performansı da merakla bekleniyor.

Peki yeni bölümde neler olacak. İşte 48. bölüm 1. fragmanı:

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Havuç, gözaltına alınıyor; Haluk ve Meltem, zor anlar yaşıyor!

Havuç’un müstakbel eşi Simay’ın ailesiyle tanışan Haluk ve Meltem, Karadenizli dünürleriyle yemek yerken beklenmedik bir olay yaşanır. Tam Simay’ın babası Rıza, kızı Simay’ın Havuç’la ilişkisine onay vermişken, aileler anlaşmışken polisler gelir ve Havuç’u göz altına alır. İki aile de bu olayla sarsılır. Havuç ve Simay’ı çok zor günler beklemektedir. Oğullarının peşinden karakola giden Haluk ve Meltem, orada aldıkları haberle bir kez daha yıkılır.

Arda’nın kötü iftirasıyla tutuklanan Havuç aklanabilecek midir? Gerçekler ortaya ne zaman çıkacaktır? Haluk ve Meltem’in bundan sonra ne yapacakları büyük merak konusudur.

İlgili Haberler