SON DAKİKA
21 Eylül 2019 18:05

SON HABERLER

Çok büyük sürprizler var! Biran Damla Yılmaz, Canevim tüyosu ile bombayı patlattı!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – 2014 yılından itibaren oyunculuk yapmakta olan Biran Damla Yılmaz, en çok da Kırgın Çiçekler dizisinde canlandırdığı Eylül karakteri ile ekranda fırtına gibi esmişti. Ünlü oyuncu atv’nin yaz ekranında yayına aldığı Canevim dizisinde Ceylan karakterine hayat vermekte.

Dizinin masum ve naif karakteri Ceylan’ın başarıyla canlandıran Biran Damla Yılmaz, yaptığı açıklamalar ile dizinin takipçilerine çok önemli bilgiler verdi.

atv’de yayınlanan Dizi TV programına Canevim setinde açıklamalarda bulunan Biran Damla Yılmaz, hem set ortamından hem de gelecek bölümlerden bahsetti.

“YORGUNLUĞUM YOK”

“Gerçekten hepimiz çok çalışıyoruz. Emeğimizin karşılığını almak çok güzel bir şey” diye konuşan ünlü oyuncu, set ekibini de çok sevdiğini vurguladı.

Yılmaz, herkes ile arasının çok iyi olduğuna değindi ve “Nazar değmesin gerçekten çok güzel bir ekibiz” ifadesini kullandı.

Rahat mekanlarda çalıştıklarını ve çok fazla yıpranmadığını belirten Biran Damla Yılmaz, “Oyuncu arkadaşlarımı çok sevdiğim için yüzde 50’si eğlenerek, yüzde 50’si gerçekten ciddi çalışarak geçti. O yüzden çok ciddi bir yorgunluğum veya yıpranmışlığım yok aslında” açıklamasını yaptı.

TÜYO VERDİ

Gelecek bölümler hakkında önemli tüyolar veren Biran Damla Yılmaz, Canevim hayranlarının sosyal medyadaki yorumlarına da dikkat edildiğini ve gelişmelerinde sosyal medyadaki takipçilerin dilekleri çerçevesinde yaşanacağına değindi.

Biran Damla Yılmaz, aynen şu ifadeleri kullandı:

“Çok çok büyük sürprizler bekliyor. Ciddi bir değişim olacak. Benim karakterim açısından da Aras’ın, Özgür’ün karakteri açısından da gerçekten güzel değişimler oluyor.Sosyal medyada yorumları görüyorum. Onların istekleri doğrultusunda çok güzel gelişmeler olacak. Çok izliyorlar, okuyorum hepsini. Biz de aslında o yönden devam ettiğimiz için bence onlar için de güzel bir sürpriz olacak.”

İlgili Haberler