Ana sayfa Dizi Fragmanları Çöp Adam dizisinde reyting düşüyor, hikayede ise gerilim artıyor!

Çöp Adam dizisinde reyting düşüyor, hikayede ise gerilim artıyor!

tarafından ker_def

Başrollerinde Engin Altan Düzyatan ve Elçin Sangu’nun yer aldığı ‘Çöp Adam’ dizisi yeni bölümüyle 22 Mart Çarşamba akşamı Star’da… Dizinin son dönemde reytinglerde ilk haftalardaki başarılı performanstan uzaklaşmaya başladığı görülüyor.  Adım Farah dizisinin yayına başlamasının da etkisi ile Çöp Adam dizisi Çarşamba rekabetinde zorlanmaya başladı.

Dizinin hikayesinde ise gerilim ve tempo giderek yükseliyor. Senaristlerin hikayeyi güçlü tutma çabası sürerken, bu durumun izleyici kaybını engellemesi arzu ediliyor. Peri ve Tamer Arasında Gerilim Artıyor…  Sevilen dizi Çöp Adam’ın on beşinci bölümünün konusu şöyle;

İpek’in gelişinin ardından yaşananlar Peri ve Tamer’in arasında gerilim yaratır. Yalıya döndüklerinde ise onları başka bir kötü sürpriz beklemektedir.

Çöp Adam dizisinde reyting düşüyor, hikayede ise gerilim artıyor! 7

Tamer’in de ona karşı olduğunu hisseden Peri ani bir patlamayla fevri bir adım atar. Onun için acı verici bir ana tanık olan Berrin, onu teselli edebilecek tek kişiye gider.

Dilber, Yavuz ve Meryem’in arasını düzeltmek için bir plan yapar. Bülent ise Dilber’den kurtulmak için bambaşka bir plan hazırlığındadır.

Ertesi sabah, Selim otelde gördükleri karşısında şok yaşarken Peri, kahvaltı sofrasında hiç beklemediği biriyle karşılaşır. Evdeki gerilim tırmanırken, yalıdakiler asıl tehlikenin kapıda olduğundan habersizlerdir.

Çöp Adam, Gülseren Budayıcıoğlu’nun hikayesinden esinlenerek Deniz Madanoğlu tarafından kaleme alınıyor. Yapımını OGM Pictures’ın üstlendiği dizinin yönetmen koltuğunda ise Çağrı Vila Lostuvalı bulunuyor. Engin Altan Düzyatan ve Elçin Sangu’nun başrollerinde yer aldığı Çöp Adam’da; Sedef Avcı, Füsun Demirel, Salih Kalyon, Elçin Afacan, Ali Yoğurtçuoğlu, Hülya Şen, Cankat Aydos, Büşra Çam, Şeyda Terzioğlu, Gülizar Nisa Uray, Eylül Uğan ve Sinan Albayrak gibi başarılı oyuncular rol alıyor.

‘Çöp Adam’ her çarşamba Star’da!