Ana sayfa Dizi Fragmanları Darmaduman dizisi 19 Kasım Cumartesi 4. bölümde neler olacak?

Darmaduman dizisi 19 Kasım Cumartesi 4. bölümde neler olacak?

tarafından ker_def

Yapımını Ay Yapım’ın üstlendiği, senaryosunu Damla Serim’in kaleme aldığı, yönetmen koltuğunda Deniz Yorulmazer’in oturduğu, Mert Yazıcıoğlu, Hafsanur Sancaktutan, Aytaç Şaşmaz, Aslıhan Malbora, Necip Memili, Nur Fettahoğlu, Ali Önsöz, Meral Çetinkaya ve Metin Coşkun’un yer aldığı “Darmaduman”, 19 Kasım Cumartesi itibarıyla her cumartesi izleyiciyle buluşacak.

Yeni gününde ekrana gelecek dizinin 4. bölümünde; Kerem Yağız’ın söyledikleriyle yıkılırken Ece ise kendisini kurtaran Evren’e karşı minnet duyguları beslemektedir. Bu sırada Evren, Ece’yi korumak için yaptıklarının cezasını ağır bir şekilde öder. Karışık duygularla eve dönen ikizler, yine dede evinin katı kurallarına takılırlar.

Bu sefer onları şaşırtan, Harun’un verdiği tepki olur. Derin’in hatasını telafi etmek için yaptığı hamle, Yağız’ın gerilmesine sebep olur. Evren ise bu sırada kendini rahatlatacak ve mutlu edecek küçük ve tatlı bir gezintiye çıkar. Yaptıklarından dolayı kendini kötü hisseden Derin, Kerem’e tüm gerçekliğiyle açılır. Harun ve Beliz bir an önce iş bulmak için çabalamaya devam ederler.

Biriken tüm öfkesiyle Yağız’a son bir ders vermek isteyen Kerem, Evren ile iş birliği yapar. Yağız cephesinden gelecek karşı hamle, Derin’e zor anlar yaşatır. Bu durum yeni bir yakın arkadaşlığın başlangıcı olacaktır. Yağız, Kerem ve Evren’in “eseriyle” şok olurken, eve mutlu dönen Derin ise hiç beklemediği bir sürprizle karşılaşacaktır…