SON DAKİKA
18 Nisan 2019 14:17

SON HABERLER

Demet Akalın apar topar Amerika’ya gitmeye karar verdi ama altında başka bir neden var!

Şu ara zor günler geçiren ünlü şarkıcı Demet Akalın, yakında Amerika’ya gidiyor.

Geçtiğimiz günlerde 6 yıllık evliliğini anlaşmalı olarak bitiren Demet Akalın’ın yaşadığı zor günlerden sonra Amerika’ya gitme kararı herkesi şaşırttı.

Boşandığı eşi Okan Kurt’un aile şirketinin borçları nedeniyle evine haciz gelen ve bu noktadan sonra ayrılma kararı alan Akalın’ın Amerika’ya gitmesinde boşanmasıyla ilgili bir neden yok aslında.

Gel Konuşalım isimli magazin programının haberine göre; Demet Akalın klip çekmek Amerika’ya gidiyor. Demet Akalın’ın klibini daha önce kendisine iki klip çeken Aleyna Tilki çekecek.

Demet Akalın’ın klip çekildikten sonra kafa dinlemek için de biraz Amerika’da kalacak. Kızı Hira’yı yanında götürüp götürmeyeceği ise henüz belli değil.

NE OLMUŞTU?
Okan Kurt’un aile şirketi olan Martaş Lojistik’in işleri üç yıl önce bozuldu. Zamanla şirketin borçları 150 milyon liraya kadar dayandı.

‘BU BORÇ SİZİ ETKİLEMEZ’ DEDİ
Ama Okan Kurt, eşi Demet Akalın’a hep “Bu borç benim ve ailemin, seni hiç etkilemeyecek” diye sözler verdi. Demet Akalın da bu güvenceye dayanarak hep eşine destek oldu.

Ancak işler kötü gitti ve Demet Akalın’ın Beykoz’daki villasına haciz geldi. Eşyalarael konulurken Hira, ‘anne köpeğimi alacaklar mı?’ deyince , Demet Akalın küplere bindi. Çift önceki gün 6,5 yıllık evliliklerini 10 dakikada bitirdi. (Posta)

İlgili Haberler