Ana sayfa Dizi Haberleri Demet Özdemir 1 yıllık dizi planını yaptı, hiç aralıksız iki dizide başrolde yer alacak!

Demet Özdemir 1 yıllık dizi planını yaptı, hiç aralıksız iki dizide başrolde yer alacak!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Ünlü oyuncu Demet Özdemir, kocası Oğuzhan Koç ile birlikte kameralar karşısına geçti. Demet Özdemir, yeni dizisi için artık konuşabileceğini belirterek açıklamalar yaptı.

Engin Akyürek ile birlikte kamera karşısına geçecek olan güzel oyuncu, Benim Adım Farah isimli dizide başrol kadın oyuncusu olacak. Daha önce Aslı Enver için anılan rol, oyuncunun hamile kalması sonrasında projeden çekilmesinin ardından Demet Özdemir’e teklif edildi.

Demet Özdemir, “Artık söyleyebiliyorum. Çok heyecanlıyım. Her şey çok hızlı gelişti. Yakın zamanda sete çıkacağız. Onun dışında bir ipucu vermeyeyim. Çok heyecanlıyım, değişik bir şey yapmaya gayret edeceğiz. Bakalım inşallah izleyicilere sunacağız, beğenirlerse ne mutlu bize olacak” açıklamasında bulundu.

Dizinin çekimlerinin Ocak ayının ilk haftasında başlayacak olması nedeniyle Oğuzhan Koç da yılbaşı için bir konser programı yapmak yerine bu anlamlı günü eşi ile birlikte geçireceğini söyledi. Bu sözler ile birlikte dizinin çekimlerinin 2023 yılının ilk günlerinde başlayacağı da netleşmiş oldu.

Demet Özdemir 1 yıllık dizi planını yaptı, hiç aralıksız iki dizide başrolde yer alacak! 7

Disney Plus ile özel anlaşma yapan Demet Özdemir, televizyonda ise sadece Fox TV’deki projelerde yer alabiliyor. Disney Plus ile Fox TV’nin kardeş kuruluşlar olması nedeniyle yapılan anlaşma neticesinde, diğer televizyon kanallarında yayınlanacak bir dizide ünlü oyuncu rol alamıyor.

Bu zorunlu durum nedeniyle kariyerinin zirvesindeyken kendisini kısıtlayan ama bunun için de büyük bir ücret alan Demet Özdemir, Disney Plus için Dünyayla Benim Aramda dizisinin ikinci sezonunun da çekileceğini duyurdu.

Ünlü oyuncu ikinci sezon için görüşme yaptıklarını ve artık netleştiğini ifade etti. Oyuncu, “İkinci sezona başlayacağız. Haziran ayında sete çıkmayı düşünüyoruz. Hiç ara vermeyeceğim” diye konuştu.

Benim Adım Farah isimli dizinin çekimlerinin ardından hiç dinlenmeden Dünyayla Benim Aramda projesinin ikinci sezonu için sete çıkacağını anlatan oyuncu, yoğun bir döneme başladığını ifade etti.

Yaz aylarında Dünyayla Benim Aramda’nın ikinci sezonunun ardından eğer devam eder ise gelecek sezon da Benim Adım Farah dizisinde yer alacağını ifade eden oyuncu, önümüzdeki 1 yılın planını yapmış gibi gözüküyor.