Ana sayfa Sosyal Medya Demet Özdemir’e dikkat çeken Dünyayla Benim Aramda eleştirisi!..

Demet Özdemir’e dikkat çeken Dünyayla Benim Aramda eleştirisi!..

tarafından sevda

TelevizyonGazetesi.com / Detay- Ünlü oyuncu Demet Özdemir, son yılların en popüler oyuncularından biri. Sadece Türkiye’de değil dünyanın birçok ülkesinde tanınan güzel oyuncu en son Disney Plus’ta yayınlanan Dünyayla Benim Aramda isimli dizi ile gündeme geldi.

Demet Özdemir’in Buğra Gülsoy, Hafsanur Sancaktutan ve Metin Akdülger ile başrolünde yer aldığı Dünyayla Benim Aramda, dijital platformda 14 Eylül’den bu yana haftada bir bölüm olmak üzere yayınlanıyor.

TV eleştirmeni Sina Koloğlu, cüretker sahneleriyle de çok konuşulan diziyle ilgili yaptığı eleştiriyle dikkat çekti. Dizinin hikayesinin akıcı olduğuna dikkat çeken Koloğlu’nun eleştiri oklarının hedefinde ise Demet özdemir yer aldı.

Dizide ‘İlkin’ karakterini canlandıran Demet Özdemir’i çok eleştirdiğini belirten Sina Koloğlu oyuncuyla ilgili  “Tek başıma götürebilirim mesajını veriyor” ifadelerini kullandı.

Koloğlu,  Disney Plus  ile anlaşan isimlerin işlerinin sosyal medyada ses getirmediğinin de dikkatini çektiğini belirterek,”Yoksa mesela; Demet Özdemir hayranları Disney’e abone değil mi?” sorusunu da sordu.

Bir takipçisi ise bu Sina Koloğlu’nun bu eleştirisine; “Ses getirmesi için birçok ülkede ayni anda yayınlanması gerekiyordu. Dizi Türkiye hariç hiçbir ülkede yayınlanmıyor. Demetin dünyada birçok fanı var ama kimse Disney üzerinden izleyemiyor ki! Bu Disney’in hatası. Netflix gibi diğer ülkelerde aynı anda yayına girmeliydi” şeklinde yorum yaptı.

En son beşinci bölümü izleyici ile buluşan Dünyayla Benim Aramda dizisi dizi toplam 8 bölümden oluşuyor.