Ana sayfa Dizi Magazin Haberleri Deniz Can Aktaş’ın yeni partneri Naz Çağla Irmak oldu; imajları çok şaşırttı

Deniz Can Aktaş’ın yeni partneri Naz Çağla Irmak oldu; imajları çok şaşırttı

tarafından ker_def

DasDas’ın bu sezon perde açacak prodüksiyonlarından ‘Romeo ve Juliet’in provaları tüm hızıyla devam ederken oyun için heyecanlı bekleyiş sürüyor. Oyunun 15 Ekim Cuma akşamı gerçekleşecek olan prömiyeri tiyatroseverlerin yoğun ilgisiyle karşılanırken prömiyer akşamının biletleri kısa sürede tükendi.

En son Menajerimi Ara isimli dizide Barış karakteri ile iyi bir çıkış yakalayan Deniz Can Aktaş, yeni dönemde dizi yerine tiyatro sahnesini tercih etmiş oldu. Naz Çağla Irmak ise, Neslican Tay’ın hayat hikayesini anlatan Demir Kadın Neslican isimli sinema filminde rol aldı. Film için saçlarını kazıtan oyuncu, tiyatro sahnesinde de kısa saçları ile dikkat çekecek. Hem Deniz Can Aktaş hem de Naz Çağla Irmak yeni projedeki imajları ila hayranlarını çok şaşırtacak.

Deniz Can Aktaş'ın yeni partneri Naz Çağla Irmak oldu; imajları çok şaşırttı 7

DasDas, bu sezon ilk kez bir William Shakespeare oyununu sahneye taşıyor. Düşman ailelerinin birbirlerine aşık çocuklarının hüzünlü hikayesini anlatan Shakespeare’in ölümsüz eseri ‘Romeo ve Juliet’, sanatseverleri bu trajik hikayeye tanık olmaya davet ediyor. Mert Fırat ile Nagihan Gürkan tarafından sahneye konulan oyunun 15 Ekim Cuma akşamı 20.30’da gerçekleşecek olan prömiyeri, büyük ilgi görürken biletler kısa sürede tükendi.

Son dönemin genç ve başarılı oyuncuları Deniz Can Aktaş’ın Romeo’ya, Naz Çağla Irmak’ın ise Juliet’e hayat vereceği oyunda ikiliye Ayberk Aladar, Barış Gönenen, Başak Kıvılcım Ertanoğlu, Can Avcı, Ceren Boz, Erdem Akakçe, Ertuğrul Gümrükçüoğlu, Hülya Gülşen, Sinan Gülşen, Onur Tanyeri ve Ümit Erlim gibi usta ve genç isimler eşlik ediyor.

‘Romeo ve Juliet’, prömiyer akşamının yanı sıra 16-22-23 Ekim akşamları 20.30’da, 17 Ekim günü 17.00’de ve sezon boyunca DasDas’ta sahnelenerek ölümsüz bir aşkı gözler önüne serecek.