SON DAKİKA
25 Ağustos 2019 01:59

SON HABERLER

Derya Şensoy ile Sarp Levendoğlu aşka devam ediyor, kanıtı bu fotoğrafta

Derya Şensoy ile Sarp Levendoğlu’nun aşkı bitti mi? Birce Akalay ile Sarp Levendoğlu’nun ayrılığına sebep olarak gösterilen Derya Şensoy, yaptığı paylaşım ile aşkın bittiği iddiasını dolaylı yoldan yalanladı. Sarp Levendoğlu da yaptığı paylaşım ile Şensoy ile aşka devam ettiğini gösterdi. Peki neler oldu? Derya Şensoy ile Sarp Levendoğlu’nun aşkında son durum ne? Detayları Takvim gazetesinin haberinden aktarıyoruz.

Takvim’de yer alan habere göre oyuncu Sarp Levendoğlu’nun, eski eşi Birce Akalay’la 2 buçuk yıllık evliliğinin bitmesine neden olarak gösterilen Derya Şensoy’la aşkı doludizgin sürüyor…

Geçtiğimiz hafta çiftin, 9 aylık ilişkisine nokta koyduğu iddia edilse de ikilinin İnstagram’daki paylaşımları barıştıklarını ortaya çıkardı. Bir haftadır aralarında soğuk rüzgarlar esen ikiliden Derya Şensoy, önceki gün soluğu Datça’daki aşkının yanında aldı.

SOSYAL MEDYADAN GİZEMLİ POZLAR
Ege Denizi’ne karşı rüzgarı dinleyen güzel oyuncuyu, Levendoğlu fotoğrafladı. Bu kareyi instagram’da paylaşan Şensoy’dan bir gün sonra ise aynı yerde aynı pozu Sarp Levendoğlu verdi.

Sevgilisi gibi objektife sırtını dönen ünlü oyuncu, aşkının çektiği videoyu “Rüzgarlı günler” notuyla paylaştı. Bugüne kadar ne ilişkileriyle ne de ayrılıklarıyla ilgili konuşan Derya Şensoy’la Sarp Levendoğlu’nun aşkı da ilk kez güzel oyuncunun sosyal medya paylaşımıyla ortaya çıkmıştı.

Geçtiğimiz ay Fenerbahçe basketbol takımının maçını izleyen ikiliden Levendoğlu, Şensoy’un paylaşımında bir arkadaşının gözlük camında belirince aşk kanıtlandı. Yakışıklı oyuncunun tişörtleriyle Datça’dan fotoğraf paylaşıp Datça tatilini ifşa eden Derya Şensoy’un son olarak da kıskançlık krizini girdiği iddia edilmişti. Sarp Levendoğlu’nun Birce Akalay’ın adının yazdığı kolundaki dövmeyi hâlâ sildirmemesine sinirlenen güzel oyuncunun aşkı bitirdiği iddia edilse de ikilinin son paylaşımları ayrılık iddialarına nokta koydu.

İlgili Haberler