SON DAKİKA
27 Haziran 2019 02:55

SON HABERLER

Dila öldü mü? Burcu Biricik, Kuzgun dizisinden ayrıldı mı?

Star’da çarşamba akşamları yayınlanan ‘Kuzgun’ dizisinin dün akşam sezon finalinde herkesi şoka uğratan bir gelişme yaşandı.

Dila’nın kedini vurarak intihar etmesinden sonra, izleyici Burcu Biricik’in diziden ayrılıp ayrılmayacağı ile ilgili sosyal medyada sorular sormaya ve yorumlar yapmaya başladı.

Kalbine yakın bir noktadan kendisini vuran Dila’nın kurtulması mümkün mü? Bu soru, yeni sezona kadar ne yazık ki yanıtını bulamayacak. Ancak dizi, nefes kesen bir bölümle ekrana geldi.

Meryem’in ölümün kıyısından döndüğü, Kuzgun’un Derviş’i vurduğu, Dila’nın da elindeki silahı kalbine doğrultup ateşlediği heyecan ve duygu dolu bölümünü, ekran başındakiler nefeslerini tutarak izledi.

BİRÇOK SORUNUN CEVABI YENİ SEZONA KALDI!

Kuzgun’un gözleri önünde kendini kalbinden vuran Dila öldü mü? Kuzgun ve Dila’nın dillere destan aşkları bitecek mi? Derviş’i öldüren Kuzgun’un hayatı bundan sonra nasıl bir seyir alacak? Kuzgun, babasını bulabilecek mi? Kudret, Kuzgun’u köşeye sıkıştırabilecek mi? Cinayet işlemek suçuyla hakkında gözaltı kararı çıkarılan Kartal’a ne olacak? Meryem ve Kumru yeni tehditlerle karşı karşıya kalacak mı? Ferman Koruoğlu ve Kuzgun arasında hesaplaşma yaşanacak mı? Ali ve Füsun ölecek mi? Tüm bu sorular ve daha fazlası ‘Kuzgun’un yeni sezonda ekrana gelecek heyecan dolu yeni bölümlerinde yanıt bulacak.

Yapımcılığını Kerem Çatay – Pelin Diştaş’ın üstlendiği, yönetmenliğini Bahadır İnce’nin yaptığı ‘Kuzgun’un senaryosunu Burcu Görgün Toptaş ve Özlem Yılmaz yazıyor. Başrollerinde Barış Arduç ve Burcu Biricik’in yer aldığı dizinin kadrosunda; Settar Tanrıöğen, Hatice Aslan, Caner Şahin, Ahsen Eroğlu, Aytek Şayan, İpek Erdem ve Derya Beşerler gibi önemli isimler yer alıyor.

İlgili Haberler