Ana sayfa Günlük Burç Yorumları Dinçer Güner’den 6-12 Mayıs haftalık tüm burç yorumları

Dinçer Güner’den 6-12 Mayıs haftalık tüm burç yorumları

tarafından ker_def

Bu hafta Mars ve Jüpiter arasında sert bir kontak oluşacak. Bu hafta özellikle çok dikkatli olmalıyız. Temkinli ve sakin hareket etmekte fayda olduğunu ifade eden ünlü astrolog Dinçer Güner, youtube kanalında haftalık burç yorumunu paylaştı.

Güner, “Bu hafta boyunca kontrolsüz büyümeler gerçekleşebilir. Gereğinden fazla abartılı davranışlar içinde olabiliriz. Kontrolsüz, düşünmeden riskler alabiliriz. Biraz kibir, ukalalık, kendini kaf dağında görme durumu söz konusu olabilir. Bir adım sonrasını düşünmeden hareket edebilirsiniz. Tartışmaların gereksiz yere büyümesi olabilir, tepkiler abartılı verilir. Hiçbir önemi olmayan bir mesele birden kocaman bir orman yangınına dönüşebilir” diyerek dikkat çekti.

İkizler ve Yay aksında olduğu için iletişim olmamasından ortaya çıkan problemler de olabilir. Fikir ayrılıklarına tahammülün az olması da dikkat çekecek.

Bu haftanın burç yorumlarının tamamını videoda bulabilirsiniz.

Dinçer Güner, ayrıca şu bilgileri de takipçilerini sunmakta:

“Mars/ Jüpiter etkileşimleri kontrolsüz risk almayı, kontrolsüz büyümeyi gösterir. Aşırı ve gereksiz bir kibir ve ukalalığa neden olabilir. Egonun gereksiz yere şişmesi, başkalarını ezebilmekle ilişkilidir ve Özgüvenin aşırı parlaması demektir. Kendini Kaf dağında görebilmekle alakalıdır.

Kavgaları, tartışmaları abartmak, durumu isin içinden çıkılmaz bir hale dönüştürmek söz konusu, dikkatli olunmasında fayda var. 1 adim sonrasını düşünmeden harekete geçmemek, saçma sapan riskler almamak, öfke kontrolünü kaybetmemeye özen gösterilmesinde fayda var. Her şekilde aslında marsın sembolize ettiği konuların abartılması anlamına gelir bu ikilinin etkisi. Din, inançlar için mücadele, hatta ölesiye kavga, tartışma demektir. Fanatizmin artması, bir şeyin suyunu çıkartarak yapmak demektir mars/Jüpiter etkileşimleri.

Yapılabileceğinden çok daha fazlasının sözünü vermemeye özen gösterin. Kaza ve sakarlıkların artması anlamına gelir. Örneğin ki bir kaza oldu, bu çok çabuk ve kontrolsüzce büyüyebilir. Spor yaparken dikkat edin, kaslarınızı gereksiz ve aşırı yormayın. Herhangi bir konuda abartılı hareketlerden kaçının… Yeme içme konusunda da özellikle. Kibrinizi ve ukalalığınızı dizginleyin… Kimsenin kalbini kırmayın

Maddi konularda daha ihtiyatlı olunmasında fayda vardır, zira müsriflik edebilir, paramızı çarçur edebilir . Tıpkı kumarda yenildikçe hırslanmak gibidir, yeri geldiğinde kendimize dur demeyi öğrenmemiz gerek. Söz dinlememek, kuralları hiçe saymak, özgürlük için aşırı taleplerde bulunma anlamına gelir bu ikili.

Yayıncılık, eğitim, yabancılarla yapılan işler, ticari faaliyetler, medya, üniversiteler, akademik ile ilgili konularda oldukça stresli durumlar meydana gelebilir.

Dini konular örgütler, terör olayları ile ilgili sert durumlar ortaya çıkabilir. Yangın, patlama, deprem gibi riskler söz konusu. Önümüzdeki 10 gün boyunca ekonomik gelişmeleri yakından takip etmekte fayda var.”