SON DAKİKA
25 Ağustos 2019 00:17

SON HABERLER

Diriliş Ertuğrul 138. yeni bölüm fragmanı izle

TRT1 ekranlarında Çarşamba akşamları yayınlanan Diriliş Ertuğrul dizisinde Oba’da Moğollar’la ilgili önemli kararlar alınıyor. 27 Şubat Çarşamba akşamı Diriliş Ertuğrul dizisinin 137. bölümü izleyicilerle buluştu. Dizinin son bölümünde yine etkili sahneler vardı. İzleyicileri ekran başına toplayan Diriliş Ertuğrul’un reytinglerinin nasıl geleceği de merakla bekleniyor.

Engin Altan Düzyatan, Hande Soral, İlker Aksum ve Hülya Darcan’ın başrollerinde yer aldığı Diriliş Ertuğrul dizisinin 138. yeni bölümü ise 6 Mart Çarşamba akşamı izleyicilerle buluşacak. Peki yeni bölümde neler yaşanacak? İlk bilgiler ortaya çıktı. 138. bölüm 1. fragmanını videodan izleyebilirsiniz.

Son olarak ekrana gelen 137. bölüm özeti şöyle:

Moğolların hain planları sonucunda Kayı obasını basan Alıncak, Osman’ı kaçırmıştı. Ertuğrul Bey ise İlbilge ve kurduğu oyunla Komutan Alıncak’tan gizlice bilgiler toplarak Osman’ın yerini bulmuş ve onu kurtarmıştı. Alıncak ise Osman’ın kaçırıldığından habersiz olduğundan Ertuğrul’a hanlı pazarda hain bir tuzak kurmuştu.

Ertuğrul Bey ise kurulan bu tuzağı fark edip, Alıncak’ın ondan istediği gizli sanığın içini boşaltmış Artuk Bey’in de planıyla hanlı pazarda Alıncak ve adamlarını gafil avlamıştı. Elinde koz olarak kullanacağı bir şey bulamayan Alıncak, Ertuğrul Bey’in kaybolan vergileri geri getireceğini söylemesiyle Ertuğrul Bey’e obasını geri vermiş ve yeniden anlaşmak zorunda kalmıştı.

Obada ise Moğolların gölgesinde hüküm sürdüren Sırma, Selcan Hatun’u öldürmek için hançerini çekmişti. Kendini savunan Selcan Hatun ise hançeri Sırma’ya saplamıştı. Peki Sırma yaşayabilecek midir? Bu meseleyi duyan Beybolat Bey ne yapacaktır? İlbilge’nin yardımıyla zindandan kaçan Süleyman’ın akıbeti ne olacaktır?

İlgili Haberler